ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Москва заявила, що заклики заборонити росіянам брати участь в Олімпіаді є «неприйнятними» (ВІДЕО)

Велика Епоха
Олімпійські кільця перед штаб-квартирою Міжнародного олімпійського комітету (МОК) у Лозанні, Швейцарія. (Denis Balibouse/Reuters)

Міністр спорту Росії заявив у суботу, що заклик України заборонити участь російських спортсменів в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, який дістав підтримку кількох країн, є «неприйнятним».

«Ми бачимо відверте прагнення зруйнувати єдність міжнародного спорту та міжнародного олімпійського руху», — сказав міністр спорту РФ Олег Матицин, повідомляє Reuters.

Україна негативно відреагувала на заяву Міжнародного олімпійського комітету минулого місяця про те, що він вивчає «шлях», який дає змогу російським і білоруським спортсменам узяти участь в Іграх у Парижі під нейтральним прапором.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах назвав заклики України до бойкоту Ігор такими, що суперечать «принципам, які ми відстоюємо».

У п'ятницю президент Володимир Зеленський повторив свої заклики, заявивши, що «сама присутність представників терористичної держави є проявом насильства та беззаконня».

Скандинавські та деякі східноєвропейські країни заявили, що приєднаються до бойкоту.

===

Новини по темі: