ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російська еліта стурбована тим, що Путін «збожеволів» — естонська розвідка (ВІДЕО)

Велика Епоха
Володимир Путін (Getty Images)

Глава розвідувальної служби Естонії передбачав запеклий конфлікт в Україні, стверджуючи, що результат війни з'ясовуватиметься «на полі бою». Він висловив оптимізм з приводу того, що київські сили в підсумку здобудуть перемогу над російськими військами.

Каупо Росін, генеральний директор Служби зовнішньої розвідки Естонії, зробив ці зауваження після того, як очолювана ним установа опублікувала щорічну доповідь, в якій говориться, що Володимир Путін, як і раніше, переконаний у тому, що час на його боці, й покладається на значні ресурси для підживлення своєї військової машини, повідомляє Bloomberg.

За словами Росіна, у міру того, як країни-члени НАТО нарощуватимуть постачання озброєнь у вигляді танків — а в перспективі й авіації — Кремлю буде важко досягти своїх військових цілей.

У доповіді також ідеться, що у Росії «не скоро» закінчиться зброя, а Володимир Путін вважає, що може «розбомбити» Україну, щоб сісти за стіл переговорів.

«Якісний стрибок у бойовому потенціалі Росії малоймовірний. Путін переконаний, що час на його боці, вважаючи, що Україна та Захід вичерпають себе раніше, ніж Росія», — додав Росін, припустивши, що ключовою стане та сторона, яка чинитиме опір довше.

Водночас за даними естонської розвідки, російська еліта все більше занепокоєна тим, що Путін «збожеволів».

===

Новини по темі: