ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Tupperware на межі банкрутства: борг становить 700 мільйонів доларів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Продукція бренду Tupperware. (Scott Olson/Getty Images)

Американська компанія, відома в усьому світі своїми пластиковими контейнерами для харчових продуктів, вже кілька років постає перед фінансовими труднощами. Її борг становить 700 мільйонів доларів, і над нею нависає загроза банкрутства.

На фондовому ринку ціна акцій Tupperware впала на 49%. Це найбільше падіння за всю історію компанії, яка базується у Флориді (США) і була створена у 1946 році. Така ситуація може призвести до банкрутства компанії.

Інфляція, конкуренція, низька обізнаність серед молоді

Оборот Tupperware становив 2,6 мільярда доларів у 2014 році, впав до 2 мільярдів у 2018 році і досягне 1,3 мільярда доларів до 2022 року. Вартість акцій групи, яка була найвищою у 2014 році і становила 95 доларів, впала до 37 доларів у 2021 році. Сьогодні вона коштує лише 1,30 долара.

Причиною такого обвалу є зростання інфляції та велика конкуренція. Дійсно, цей тип продукції можна знайти у конкурентів, таких як Ikea або Action, навіть якщо якість відрізняється. Крім того, Tupperware важко здобути визнання серед молоді.

"Пошук додаткового фінансування та покращення нашої фінансової ситуації"

Стримування під час кризи у сфері охорони здоров'я дійсно принесло користь Tupperware, оскільки збільшило продажі. Але це було недовго, оскільки компанія, яка працює в 70 країнах, має борг у 700 мільйонів доларів. Крім того, компанія більше не в змозі знайти ліквідність.

Компанія знаходиться на межі банкрутства, і це цілком може стати реальністю, як тільки буде опублікована звітність за перший квартал. "Tupperware стала на шлях реструктуризації нашої діяльності, і це є важливим кроком у вирішенні нашої ситуації", — сказав Мігель Фернандес, генеральний директор компанії. Він додав, що компанія робить "все, що в її силах, щоб пом'якшити наслідки останніх подій" і вживає "негайних заходів для пошуку додаткового фінансування та покращення фінансової ситуації". Крім того, виробничі майданчики вже були скорочені, і компанія також розглядає можливість скорочення своїх майнових активів.