ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лідера південнокорейської церкви JMS засуджено на 23 роки за сексуальне насильство (ВІДЕО)

Велика Епоха
Кадр із зображенням на екрані лідера південнокорейської релігійної секти Чон Мен Сока. (Youtube/скриншот)

Лідера південнокорейської релігійної секти, чиї злочини було показано в популярному серіалі Netflix "В ім'я Бога: Свята зрада", засудили до 23 років тюремного ув'язнення в п'ятницю, повідомили представники суду, повідомляє AP News.

Окружний суд Теджона в центральній частині Південної Кореї повідомив, що засудив Чон Мьон Сока до тюремного ув'язнення після того, як визнав його винним у сексуальному насильстві щодо трьох його послідовниць у період із 2018 до 2021 року.

78-річний Чон є лідером Християнської євангельської місії в Південній Кореї, яка також відома як Jesus Morning Star, або JMS.

У заяві суду йдеться про те, що серед злочинів, за які засуджено Чона, є "квазізґвалтування" і "квазіімперативне зґвалтування", що, за словами представників суду, означає незаконний статевий акт із людиною, яка перебуває непритомною або не здатна чинити опір.

Суд відмовився надати детальну інформацію про засуджених за сексуальні злочини Чона.

Десятки прихильників Чона зібралися біля суду, вигукували гасла і піднімали плакати, які стверджують, що Чон не винен.

У новинах повідомлялося, що Чон називав себе реінкарнованим Ісусом Христом, або Месією. Однак Чон і його адвокат заперечують це, йдеться в заяві суду.

Згідно із заявами, Чон скоїв злочини після того, як на початку 2018 року вийшов на свободу, провівши 10 років у в'язниці за сексуальне насильство над іншими жінками-послідовницями.