ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайські крематорії не справляються з напливом померлих (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Хвиля інфекцій захлеснула Китай. Жителі північної провінції Хенань розповіли про ситуацію. За їхніми словами, лікарням наказують не повідомляти про смерті від COVID-19.

Задля безпеки ми дали їм псевдоніми та змінили їхні голоси.

«Ця хвиля вірусу забрала багато життів і крематорій не справляється. Він працює безперервно вдень і вночі. У ньому вісім кремаційних печей, і 24 години на добу там працюють люди», розповів Сян Чжоу, житель Наньяна, провінція Хенань.

Він пояснив, що в лікарнях цього району такі смерті зазвичай пояснюють супутніми захворюваннями.

За його словами, у деяких людей похилого віку справді були такі хвороби, наприклад, високий тиск або діабет. Але завдяки лікам їхній стан не погіршувався.

Усе змінилося після зараження під час нинішнього спалаху. Після цього багатьом різко стало набагато гірше аж до стану, коли їх неможливо було врятувати.

Житель іншого міста в провінції Хенань розповів, що його дядько помер після зараження. До цього він зробив щеплення вакциною, виготовленою в Китаї.

«Біла легеня» – це те, як пневмонія відображається на знімках після томографії. Це показник того, що всередині накопичилася рідина. Такий симптом під час цього спалаху в Китаї проявляється повсюдно.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube