ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лідер ХАМАС прибув до Каїра для переговорів про нове перемир'я (ВІДЕО)

Велика Епоха
Лідер ХАМАС Ісмаїл Ханія в Бейруті 22 червня 2022 року. (ANWAR AMRO/AFP via Getty Images)

Лідер ХАМАС Ісмаїл Ханія прибув у середу в Каїр для переговорів щодо ситуації в секторі Газа, повідомили представники палестинського ісламістського руху.

Перебуваючи в Катарі, Ханія прибув до Каїра "для переговорів з єгипетськими офіційними особами щодо розвитку сіоністської (ізраїльської) агресії в секторі Гази та багатьох інших питань", йдеться в заяві ХАМАС.

"Переговори в Каїрі будуть присвячені низці пропозицій, включно з тижневим перемир'ям в обмін на те, що ХАМАС звільнить 40 ізраїльських в'язнів", — повідомило AFP у середу джерело, близьке до ХАМАС.

У вівторок джерело повідомило AFP, що Ханія мав зустрітися з главою єгипетської розвідки Аббасом Камелем для переговорів "про припинення агресії та війни, підготовку угоди про звільнення ув'язнених і припинення облоги сектора Газа".

Джерело в Палестинському ісламському джихаді повідомило AFP у середу, що його лідер Зіад аль-Нахала також вирушить до Каїра для переговорів на початку наступного тижня.

Президент Ізраїлю Ісаак Герцог заявив у вівторок, що Ізраїль "готовий до нової гуманітарної паузи і додаткової гуманітарної допомоги, щоб звільнити заручників".

Єгипет і Катар зробили свій внесок у переговори, які призвели до тижневого перемир'я наприкінці листопада, під час якого 80 ізраїльтян, які перебували в заручниках у секторі Газа, були обміняні на 240 палестинців, ув'язнених Ізраїлем.