ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Книга рекордів Гіннесса позбавила титулу "Найстаріший собака в історії"

Велика Епоха
На цьому знімку, наданому "Книгою рекордів Гіннесса", зображено Бобі. Книга рекордів Гіннесса повідомляє, що найстаріший собака у світі нещодавно відсвяткував свій 31-й день народження. (Guinness World Records via AP).

Книга рекордів Гіннесса повідомила, що призупинила дію титулу найстарішого собаки, який належав португальському вартовому собаці, який помер минулого року. Видання заявило, що переглядає рішення після того, як деякі ветеринари засумнівалися у віці тварини.

Бобі, за деякими даними, 31-річний сторожовий пес, жив на фермі в селі Конкейрос у Португалії разом зі своїм господарем Леонелом Костою. Вважається, що він народився 11 травня 1992 року. У лютому 2023 року його оголосили найстарішим живим собакою у світі та найстарішим собакою в історії. Бобі помер у жовтні минулого року.

"Поки триває перевірка, ми вирішили тимчасово призупинити рекордні титули найстарішого собаки у світі та найстарішого собаки в історії доти, доки не буде зроблено всі висновки", — ідеться в повідомленні Книги рекордів Гіннеса, надісланому у вівторок електронною поштою агентству "Ассошіейтед Прес".

Guinness World Records заявила, що отримала кореспонденцію від деяких ветеринарів, які сумніваються у віці собаки, і взяла до відома публічні коментарі ветеринарів та інших фахівців.

Бобі був чистокровним Рафейру ду Алентежу, породи, середня тривалість життя якої становить від 10 до 14 років.