ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Благодійність по-кремлівськи: родичі загиблих в Україні російських солдатів безоплатно їздитимуть на впізнання

Велика Епоха
Сергій Шойгу. (Скриншот)

До рук Головного управління розвідки Міністерства оборони України потрапив наказ Міністра оборони Росії Сергія Шойгу, згідно з яким родичі загиблих російських військовослужбовців в Україні зможуть безоплатно проїхати в обидва кінці для впізнання, зазначає focus.ua.

На думку Головного управління розвідки України, ініціатива голови Міністерства оборони Росії — це не більше, ніж «доброзичливий акт», який використовується Російською Федерацією для того, щоб переконати своїх громадян брати участь та підтримувати війну в Україні.

Наказ за підписом Сергія Шойгу (focus.ua)

Очевидно, такі ініціативи спрямовані на те, щоб росіяни продовжували підтримувати російську армію та війну в Україні. За даними пресслужби Головного розвідувального управління, виплати, обіцяні російським військовослужбовцям, які беруть участь у війні в Україні, а також їхнім родичам, повсюдно затримуються.

Джерело наголосило, що багато російських солдатів, які вирушили воювати в Україну, сподіваються отримати компенсацію навіть за незначні травми, отримані на полі бою. З телефонної розмови між російським солдатом та його дружиною, перехопленої Службою безпеки України, випливає, що вони розраховують купити автомобіль на гроші, які отримають.

Раніше портал focus.ua із посиланням на заяви голови Луганської обласної адміністрації Сергія Гайдая повідомляв, що лікарні регіону заповнені трупами солдатів російської армії. Війська Російської Федерації зазнають значних втрат, загиблих вивозять на вантажівках КамАЗ якомога ближче до Луганська.