ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Глава Чечні відправив ще кілька сотень добровольців до України

Велика Епоха
Чеченські солдати (Скриншот)

Глава Чечні Рамзан Кадиров на своїй сторінці в Telegram повідомив, що відправив ще кілька сотень «добровольців для участі у спецоперації в Україні».

Він повідомляє, що добровольців супроводжували видатні чеченські діячі.

«Сотні справжніх патріотів з усієї країни незабаром прибудуть до району дислокації та очолять боротьбу з бандерівською та націоналістичною нечистю.

⠀Кожен із добровольців пройшов повний курс підготовки у Російському університеті спецвійск в Гудермесі. Професійні інструктори навчали їх основ військового мистецтва.

⠀У славетній подорожі хлопців супроводжували їх дорогі брати — Голова Парламенту Чеченської Республіки Магомед Даудов та Міністр внутрішніх справ Чеченської Республіки Руслан Алханов. Бажаємо нашим славним воїнам успіхів та славних перемог!», — написав Р. Кадиров.

Нагадаємо, що з іншого боку, чеченці відзначилися в спецоперації у відеороликах — один дурніший за інший — у Тіктоку. Весь світ висміяв відеоролики, на яких чеченці стріляють по порожнім будівлям, світлофорам, фіранкам тощо. Експерти висловили думку, що кадировські війська були відправлені до України в піар-цілях, а не для того, щоб воювати на передовій.

За матеріалами The Epoch Times România