ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Twitter заблокував пропагандиста Китаю, який закликав збити літак Пелосі

Велика Епоха
Штаб-квартира Twitter у Сан-Франциско, Каліфорнія, 26 квітня 2022 року. (Amy Osborne/AFP via Getty Images)

Твіттер тимчасово заблокував акаунт пропагандиста КПК після того, як він запропонував військові заходи у відповідь, якщо американські винищувачі супроводжуватимуть спікера Палати представників Ненсі Пелосі під час її візиту на Тайвань.

Ху Сіцзінь, колишній головний редактор державного таблоїда КПК Global Times, 30 липня написав у китайській соціальній мережі Weibo, схожій на Twitter: «За попередження американських військових не супроводжувати візит Пелосі до Тайваню мій аккаунт у Twitter було заблоковано. Я не можу використовувати його, доки не видалю цей пост». У пості з'явився скриншот повідомлення про порушення політики Twitter.

Ху послався на більш ранню посаду, в якій пропонувалося, щоб китайські військові, Народно-визвольна армія (НОАК), застосували силу проти Пелосі, якщо вона відвідає Тайвань під військовим захистом США, назвавши це «вторгненням» на самоврядний острів, який КПК вважає своїм власним. Він написав у Twitter у п'ятницю: «НОАК має право примусово атакувати літак Пелосі та винищувачі США, у тому числі зробити попереджувальні постріли та створити тактичний рух перешкоди».

«Якщо неефективно, то збивайте їх», — додав націоналіст-підбурювач.

У системній підказці Twitter не вказувалося, яке правило порушив пост.

Пізніше Ху видалив повідомлення у Твіттері, щоб відновити свій заморожений обліковий запис.

Колишній головний редактор рупора КПК для закордонних ЗМІ був добре відомий своїми глузливими та провокаційними коментарями на підтримку Пекіна у соціальних мережах як до, так і після виходу з державної газети минулого року.

Останні коментарі Ху пролунали після телефонної розмови між китайським лідером Сі Цзіньпіном і президентом Джо Байденом у четвер, в якому Сі попередив, що Вашингтон повинен дотримуватися «принципу одного Китаю», і що «ті, хто грає з вогнем, від цього загинуть».

Пекін також попередив, що вживе «рішучих заходів» після того, як Financial Times вперше повідомила про візит спікера на острів, на який претендують китайці, наступного місяця. Починаючи з дореволюційного Китаю, Тайвань прагнув бути визнаним на світовій арені як суверенна нація, маючи власний демократично обраний уряд, Конституцію та збройні сили.

За матеріалами The Epoch Times USA