ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ріанна озвучить Смурфетту в мультфільмі "Смурфики" (ВІДЕО)

Велика Епоха
Вагітна зірка несподівано з'явилася на CinemaCon у Лас-Вегасі, оголосивши, що вона озвучуватиме Смурфетту в мультфільмі, і пожартувала, що їй довелося записувати роль у піжамі. (Stephen Yang/Reuters)

Ріанна оголосила, що озвучить Смурфетту в новому мультфільмі про Смурфиків.

35-річна співачка з'явилася в четвер на CinemaCon у Лас-Вегасі та здивувала шанувальників своїм жартом: "Я намагалася отримати роль тата Смурфа, але нічого не вийшло".

Вона також запише оригінальні пісні для анімаційного фільму і виступить у ролі продюсера.

Зі сцени казино в готелі Caesar's Palace вона сказала: "Займатися анімацією — це захоплива подорож для мене".

І додала: "Сподіваюся, що одного чудового дня це дасть мені трохи додаткових очок у стосунках з моїми дітьми".

Зірка, яка вже має 11-місячного сина від репера A$AP Rocky, наразі очікує на другу дитину.

Фільм "Смурфики", створений Paramount Animation, досліджує теми ідентичності та ставить центральне питання: "Що таке смурф?".

Це не перший подібний досвід Ріанни: раніше вона озвучувала анімаційний фільм компанії DreamWorks "Дім", який зібрав у світовому прокаті понад 380 мільйонів доларів.

Серед її робіт у живому кіно: "Броненосець" (Battleship), "Це кінець" (This Is the End), "Валеріан і місто тисячі планет" (Valerian and the City of a Thousand Planets), "Вісімка Оушена" (Ocean's 8) і "Острів Гуава" (Guava Island).

Смурфики — це плем'я маленьких синіх істот, що живуть у грибоподібних будиночках у лісі, створених бельгійським художником Пейо 1958 року.

Відтоді про них було знято різні фільми й телесеріали, включно з трьома фільмами, створеними компанією Sony у 2011, 2013 і 2017 роках, озвученими такими зірками, як Ніл Патрік Гарріс, Джулія Робертс і Кеті Перрі.

Смурфетту, яка стала першою жінкою-смурфіком, в останньому фільмі зіграла співачка Демі Ловато.

Фільм, режисером якого виступить Кріс Міллер, а сценаристом — Пем Бреді, вийде на екрани кінотеатрів у лютому 2025 року.