ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Нова книга Джоуї Флорез пропонує посібник і короткий вступ до психології

Велика Епоха
Нова книга Джоуї Флорез пропонує посібник і короткий вступ до психології

Американський письменник із психології та цифрової культури Джоуї Флорез (Joey Florez) навесні 2023 року випустить нову книгу, у якій згадується війна в Україні.

Книга слугуватиме посібником і коротким вступом до наукової галузі психології. Його нова книга під назвою «A Short Introduction to Psychology» містить історичний контекст для наукової галузі, включаючи відкриття досліджень.

Флорез, випускник Флоридського технологічного інституту, створив книгу для новачків, студентів або всіх, хто хоче дізнатися більше про науку. Він надає читачам все необхідне для процвітання в одному місці. Він охоплює основну сферу, в якій студенти повинні бути експертами, висвітлюючи основи простою англійською мовою без жаргону. Книга також доповнюється структурою, подібною до того, як психологія складається в багатьох класах коледжу.

Флорез починає з висвітлення філософських праць Платона та Аристотеля, які сформулювали багато ключових тем, що продовжують визначати цю науку. Після вивчення внеску таких вчених, як Декарт і Дарвін, автор досліджує становлення психології як окремої академічної галузі, заглиблюючись у роботи Вільяма Джеймса і Вільгельма Вундта, перш ніж перейти до фундаментальних внесків Зигмунда Фрейда і Карла Юнґа.

У наступних розділах обговорюється становлення поведінкового підходу (біхевіоризму), а також сучасні розробки в цій дисципліні, такі як зростаючий вплив нейронауки. Ключові теми досліджень психології висвітлюються в розділах: когнітивні проблеми, такі як мова, емоції, пам'ять і сприйняття; інтелект, особистість і стать;  психічне здоров'я та психологічні розлади, аномальна психологія та її лікування;  нервова система і сон.

Очікується, що книга вийде навесні 2023 року. Флорез є творцем психологічного веб-сайту Mental Daily. Його роботи публікувалися в рецензованих наукових журналах, газетах, журналах і телевізійних каналах новин. Флорез був автором дописів для HuffPost, Lifehack, Thrive Global і Engadget. Його статті також згадували українське видання «Газета» та інформаційне агентство РБК.

Взимку 2021 року Флорез надав численні стратегії здоров’я для українців, щоб покращити самопочуття.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.