ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Японії від нападу дикого ведмедя постраждали двоє поліцейських (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Ведмідь розміром близько метра був спійманий у префектурі Фукусіма в неділю службовцями, відповідальними за знищення диких тварин, повідомили японські ЗМІ. На відео видно, як ведмідь блукає житловим районом.

Ведмедів бачили і в сусідніх районах, зокрема в префектурі Акіта.

У суботу двоє поліцейських зазнали нападу в місті Кадзуно в Акіті, коли витягували тіло зниклого чоловіка, повідомляють японські ЗМІ. Кілька днів тому чоловік вирушив за пагонами бамбука в гори, де потім його знайшли мертвим із рваними ранами. Поки неясно, чи загинув він від нападу ведмедя.

Офіцери перебувають у важкому, але стабільному стані, йдеться в повідомленні.

У зв'язку з нападом деякі лісові масиви в Кадзуно були закриті «на невизначений час», йдеться в заяві влади. На кадрах із новин видно, як поліцейські встановлюють знаки, що попереджають людей триматися подалі від гірських районів, де були помічені ведмеді, пише AP News.

У вихідні патрульні машини разом із вертольотом вирушили на пошуки ведмедів.

Поліція префектури Акіта закликала людей тримати під рукою дзвіночки та інші шумові пристрої, щоб відлякати ведмедів у разі зустрічі, і не виходити на вулицю в темний час доби.

Тисячі азіатських чорних ведмедів живуть у дикій природі по всій Японії. Кількість нападів зростає в міру того, як стираються кордони між місцями проживання ведмедів і житлами людей. Брак жолудів, ягід та іншої їжі, можливо, пов'язаний зі зміною клімату, також є причиною різкого збільшення кількості зіткнень з ведмедями.

Відео по темі: