ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Звіт пов'язує Китай з антиізраїльськими протестами (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Новий звіт показує зв'язок компартії Китаю з антиізраїльськими протестами США. Деніел Монаган докладніше розповість про висновки, опубліковані Дослідницьким інститутом мережевого зараження.

У звіті аналізують діяльність та закордонні зв'язки руху Shut It Down for Palestine, який заснували в жовтні 2023 року.

Його називають антикапіталістичним, антиполіційним та антиурядовим протестним рухом.

У звіті йдеться про те, що Shut It Down for Palestine функціонує як мережа для організації демонстрацій, націлених на критичну інфраструктуру та громадські місця.

У звіті йдеться про те, що під егідою цього руху також діють члени Singham Network. Це глобальна мережа некомерційних організацій, фінансових спонсорів та альтернативних джерел новин, пов'язаних із Невілом Роєм Сінгхемом.

У квітні 2023 New York Times написала, що соціаліст Сінгхем, цитата, «тісно співпрацює з китайською урядовою медіамашиною і фінансує її пропаганду по всьому світу».

The Jerusalem Post пише, що Сінгхем працював консультантом у компанії Huawei, живе в Шанхаї й ділить офісні приміщення з китайською пропагандистською фірмою.

Його бачили на семінарах КПК. У США, Канаді та Індії також розслідували його зв'язки з китайською компартією.

Згідно з New York Times, Сінгхем заперечує, що працює на якусь політичну партію чи уряд, і стверджує, що керується виключно особистими переконаннями.

У звіті сказано, що Singham Network використовує лазівки в системі регулювання некомерційних організацій США, щоб переводити величезні суми грошей організаціям і рухам, які активно розпалюють соціальні хвилювання.

Згідно зі звітом, Shut It Down for Palestine має зв'язки з екстремістськими організаціями, які виступають за насильницьке вирішення палестино-ізраїльського конфлікту.

У документі йдеться, що недавні протести нібито зосереджені на Ізраїлі, але вони – частина «фінансованої ініціативи, що просуває революційний, антиурядовий та антикапіталістичний порядок денний».

Сенатор Марко Рубіо розповів Fox News Digital, що попереджав адміністрацію Байдена про зв'язки між китайською компартією та деякими вкрай лівими організаціями, які діють у США.

Звіт закликає активніше притягувати до відповідальності некомерційні організації, які підтримують терористичну діяльність та програми країн, що вороже налаштовані до США.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube