ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

31 людина загинула від проливних дощів у зруйнованому війною Ємені (ВІДЕО)

Велика Епоха
(twitter/скриншот)

Щонайменше 31 єменець загинув внаслідок проливних дощів і повеней в охопленій війною країні, повідомила в середу Організація Об'єднаних Націй.

"Починаючи з 11 квітня, з'явилося багато свідчень про посилення короткочасних дощів, що призвело до інтенсивних зливових повеней, які завдали величезної шкоди інфраструктурі зрошення на більшій частині території країни", — йдеться в заяві Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН FAO.

"Звіти з місць свідчать, що внаслідок квітневих повеней загинула 31 людина, 37 отримали поранення, а 3 вважаються зниклими безвісти", — додали в агентстві.

Сильні дощі продовжувалися на більшій частині західних районів Ємену, при цьому повідомлялося про сильні зливи в Аль-Махвіті, Хаджі, Дхамарі, Реймі, Аманат Аль-Асімі, Іббі та Сані.

Сильні дощі спричинили "руйнівні каменепади, особливо в селі Аль-Аша, район Ярім, провінція Ібб, де значні пошкодження інфраструктури спричинили різке зростання гуманітарних потреб", — повідомляє ФАО.

Ємену бракує належної інфраструктури через громадянську війну, що триває протягом останніх дев'яти років, яка призвела до скорочення життєво важливих послуг, що надаються єменцям, і посилила їхні страждання під час екстремальних погодних умов.

Ємен охоплений насильством і нестабільністю з 2014 року, коли повстанці-хусити, пов'язані з Іраном, захопили більшу частину країни, включаючи столицю Сану.