ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Секретний документ розкриває союз Пакистану з Китаєм (ВІДЕО)

Велика Епоха
Державний міністр закордонних справ Пакистану Хіна Раббані Кхар

Тепер ми знаємо, що секретні документи, які перебувають у розпорядженні Міністерства оборони США, опубліковані минулого місяця через платформу миттєвого обміну повідомленнями Discord, є справжніми, пише BITTER WINTER.

Один конкретний документ, автентичність якого не заперечується зацікавленими сторонами, становить великий інтерес для тих, хто спостерігає за Пакистаном. Це меморандум від березня 2023 року, підписаний Хіною Раббані Кхар, державним міністром закордонних справ Пакистану.

У записці під назвою "Важкий вибір Пакистану" державний міністр стверджує, що її країна "більше не може намагатися займати проміжне становище між Китаєм і США". Кхар розглядає різні спроби Пакистану умиротворити Сполучені Штати. Вона зазначає, що навіть якщо ці спроби мають косметичний, а не реальний характер, однієї лише "видимості" умиротворення США достатньо, щоб засмутити Китай. Оскільки єдиним "стратегічним партнерством" Пакистану є партнерство з Китаєм, будь-які кроки, які створюють враження, що її країна зважає на американський тиск або пропозиції, мають бути припинені, сказала Кхар.

Було висловлено припущення, що метою Кхар було не допустити участі Пакистану в другому Саміті за демократію, організованому президентом Байденом наприкінці березня.

Міністерство закордонних справ Пакистану, Ісламабад.

Сполучені Штати надали Пакистану мільярди доларів зі шляхетних гуманітарних міркувань, а також у надії на просування там демократії. Не таємниця, що США часто уникали або відкладали більш жорстку цензуру Пакистану щодо його терпимості до терористичних груп, а також у питаннях свободи релігії або переконань. США зробили це з геополітичних причин, сподіваючись утримати Пакистан у "серединному положенні" між Заходом і Китаєм.

Меморандум Кхар говорить нам, що ця стратегія не спрацювала. Пакистан вибрав свій табір, і ім'я цьому табору — Китай. Таким чином, як для США, так і для Європи немає причин соромитися відмовляти Пакистану в будь-якій допомозі або підтримці доти, доки він не покращить свої гнітючі показники у сфері прав людини та релігійних свобод, а також не запровадить санкцій, подібних до санкцій Магнітського, проти тих, хто несе відповідальність за репресії.

Думка, висловлена в цій статті, є думкою автора і не обов'язково відображає точку зору The Epoch Times.

Массімо Інтровіньє

Массімо Інтровіньє (народився 14 червня 1955 року в Римі) — італійський соціолог релігій. Засновник і виконавчий директор Центру досліджень нових релігій (CESNUR), міжнародної мережі науковців, які вивчають нові релігійні рухи. Інтровіньє є автором близько 70 книг і понад 100 статей у галузі соціології релігії. Він був головним автором "Енциклопедії релігій в Італії" (Enciclopedia delle religioni in Italia). Він є членом редакційної колегії "Міждисциплінарного журналу досліджень релігії" та виконавчої ради "Nova Religio" видавництва Каліфорнійського університету.  З 5 січня по 31 грудня 2011 року був "Представником з питань боротьби з расизмом, ксенофобією та дискримінацією, з особливим акцентом на дискримінацію християн та представників інших релігій" Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). З 2012 по 2015 рік був головою Обсерваторії релігійної свободи, заснованої Міністерством закордонних справ Італії з метою моніторингу проблем релігійної свободи у світовому масштабі.