ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На південному сході Бангладеш евакуюють майже 500 000 людей (ВІДЕО)

Велика Епоха

Майже півмільйона людей евакуюються на південному сході Бангладеш, оскільки дуже сильний циклон під назвою Мокко має обрушитися на узбережжя Бангладеш і М'янми в неділю.

Циклон Мокко може стати найсильнішим штормом, що обрушиться на Бангладеш майже за два десятиліття, і, як очікують, принесе вітер зі швидкістю 170 км/год і штормові хвилі висотою до 3,6 метра. Є побоювання, що він вразить Кокс-Базар на південному сході Бангладешу, де в найбільших у світі таборах біженців мешкає майже мільйон людей.

Організація Islamic Relief готує екстрені заходи як у Бангладеш, так і в М'янмі, заздалегідь розміщуючи допомогу і готуючись надати їжу та притулок тим, хто їх потребує, коли обрушиться циклон. Ісламські групи допомоги також очищають дренажні системи в рамках підготовки до повені.

Надзвичайно небезпечною вважається ситуація через удар циклону населеними низинними районами узбережжя Бангладеш і М'янми, де населені пункти особливо вразливі до прогнозованих високих швидкостей вітру та приливно-відливних хвиль.