ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

8 загиблих після того, як водій в'їхав у натовп на автобусній зупинці в Техасі (ВІДЕО)

Велика Епоха

Щонайменше вісім людей загинули після того, як водій автомобіля в неділю в'їхав у натовп мігрантів біля центру для бездомних у цьому місті поблизу кордону з Мексикою, повідомила влада.

За словами Мартіна Сандовала, слідчого поліції Браунсвілля, семеро постраждалих "померли на місці", коли прибула поліція. Щонайменше 10 людей отримали поранення, один з яких був доставлений до місцевої лікарні. Пізніше одна людина померла, підтвердили в департаменті в неділю ввечері.

Суддя округу Кемерон Едді Тревіньо-молодший заявив, що група перебувала біля центру "Озанам", неподалік від автобусної зупинки, коли в них врізався Range Rover близько 8:30 ранку за місцевим часом. За словами судді Тревіньо, водій отримав поранення і був доставлений до лікарні.

Водія, чиє ім'я не було оприлюднене, і якому, як вважають, було 30-40 років, звинуватили в необережному водінні і затримали, але, за словами пана Сандовала, йому можуть бути висунуті додаткові звинувачення.

За словами пана Сандовала, чоловік розмовляв зі слідчими англійською та іспанською мовами, але він також називав поліції різні імена, не пройшов тест на алкоголь і не надав свої відбитки пальців.

Поліція все ще намагається визначити, з якою швидкістю їхав автомобіль і чи була аварія навмисною. За словами пана Сандовала, поліція видала ордер на взяття крові водія, щоб визначити, чи був він у стані алкогольного сп'яніння.