• Сандра Баллок — злети і падіння

  • Вівторок, 29 листопада 2011 року

Сандрі Баллок Аннет наступного року виповниться 48 років, а виглядає акторка максимум на 30. І не дивно, чому вона зустрічається з 34-річним актором Райаном Рейнальдсом.

Актриса Сандра Баллок (июнь2009 год). Фото: Kevin Winter/Getty Images

Акторка Сандра Баллок (червень 2009 рік). Фото: Kevin Winter/Getty Images

Дочка німецької оперної діви Хельги Мейер і американського викладача вокалу Джона Баллока ще в дитинстві показала свій талант. Сандра почала виступати на сцені ще дитиною в оперних спектаклях своєї матері. Її дитинство минуло в Німеччині, де вона навчалася в англомовній школі та займалася балетом і вокалом.

У 12 років майбутня акторка зі своєю сім'єю переїхала до Сполучених Штатів. Сандра продовжила навчання в середній школі у Вашингтоні, де брала участь у театральних постановках і була завзятою вболівальницею футболу. Однолітки тривалий час не бажали приймати її у своє оточення, дивлячись на неї як на іноземку, але незабаром Сандра змогла домогтися поваги і стала капітаном черліденгу, що в Штатах уважається досить почесною «посадою».

Закінчивши у 1982 році школу, Баллок вирішує освоїти професію юриста і йде до Університету Східної Кароліни в Грінвіллі.

Однак через деякий час, розуміючи, що юриспруденція — не її покликання, на другому році навчання залишає навчальний заклад і відправляється в Нью-Йорк у пошуках кращого життя. У місті великих можливостей Сандра бере уроки акторської майстерності і підпрацьовує офіціанткою у дешевих ресторанах і барах. Починає зніматися в масовках і малопопулярних серіалах. Хотілося б відзначити, що пізніше Баллок все-таки закінчила навчання й здобула ступінь бакалавра в Університеті Східної Кароліни.

Сандру помітив режисер Алан Дж. Леві, коли вона грала в так званому позабродвейському (Off-Broadway) театрі, та запросив зіграти одну з головних ролей у телевізійному фільмі «Біонічна розбірка: Людина за 6 мільйонів доларів і біонічна жінка» (1989 рік).

У 1993 році на неї серйозно звернули увагу, коли акторка знялася відразу в п'ятьох картинах, серед яких були «Руйнівник» зі Сільвестром Сталлоне і «Швидкість» з Кіану Рівзом. Саме роль Енні Портер у фільмі «Швидкість» принесла їй мегапопулярність. Сандру Баллок визнали найкращою акторкою року в жанрі екшн, а також її назвали «найбільш бажаною і природною» акторкою Голлівуду.

Киану Ривз и Сандра Баллок, 5 сентября 2006 год. Фото: Junko Kimura/Getty Images

Кіану Рівз і Сандра Баллок, 5 вересня 2006 рік. Фото: Junko Kimura/Getty Images

Натхненна успіхом, Сандра створила власну кінокомпанію і в 1995 році випустила такі фільми, як «Поки ти спав» і «Мережа», де зіграла головних героїнь. Фільми мали величезний успіх, однак одразу після цього в кар'єрі акторки наступила чорна смуга: такі роботи, як «У коханні і на війні» (1996 рік) і «Швидкість 2» (1997 рік) виявилися невдалими. Але акторка не занепала духом і незабаром повернула собі глядацьку симпатію, знявшись у черговий картині «Практична Магія» (1998 рік) разом з Ніколь Кідман.

Найбільш відомі картини з участю Сандри Баллок, які вийшли за останні одинадцять років, це «Міс Конгеніальність» (2000 р.), «Відлік вбивств» (2002 р.), «Зіткнення» (2004 р.), «Будинок біля озера» (2006 р.), «Передчуття» (2007 р.), «Пропозиція» (2009 р.), «Невидима сторона» (2009 р.), «Страшно голосно і вкрай близько» (2011 р.).

120237424 Актёры Райан Рейнальдс и Сандра Баллок (август 2011 год). Фото: Jason Merritt/Getty Images , 2011

Актори Райан Рейнальдс і Сандра Баллок (серпень 2011 рік). Фото: Jason Merritt/Getty Images

В особистому житті, як і в кіно, Сандра Баллок незалежна і самостійна. Вона була заручена з актором Тейтом Донованом, з яким познайомилася на зйомках фільму «Любовний напій № 9». Їхні стосунки тривали чотири роки, але весілля так і не відбулося. У неї були романтичні відносини з футболістом Троєм Айкіном, музикантом Бобом Шнайдером (протягом двох років), а також акторами Метью Мак-Конахі та Райаном Гослінгом. Незважаючи на те, що Сандра Баллок уважається однією з перших голлівудських красунь, вона вперше вийшла заміж практично в 41 рік за відомого телеведучого і власника фірми з виробництва мотоциклів Джессі Джеймса. У січні 2010 року подружжя всиновило хлопчика Луїса Бардо. У березні цього ж року акторка отримала Оскар за роль у картині «Невидима сторона». Але одразу після таких прекрасних подій «білої смуги» пішла «чорна смуга»: преса повідомила про численні зради її чоловіка, які він сам потім і підтвердив. Відразу ж Сандра Баллок подала на розлучення, процес якого офіційно було завершено в червні 2010 року. Тоді ж Сандра подала клопотання на самостійне виховання усиновленого хлопчика.

Бывший муж актер Джесси Джеймс и Актриса Сандра Баллок на вручениия Оскара, март 2010 год. Фото: Pascal Le Segretain/Getty Images

Колишній чоловік актор Джессі Джеймс та акторка Сандра Баллок на врученні Оскара, березень 2010 рік. Фото: Pascal Le Segretain/Getty Images

Юлія Зоріна. Велика Епоха, Україна
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...