ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Демі Мур розлучається з Ештоном Катчером

Велика Епоха
У четвер акторка Демі Мур оголосила про розірвання шлюбу з актором Ештоном Катчером.

Демі Мур розлучається з Ештоном Катчером. Фото: Jemal Countess/Getty Images
Демі Мур розлучається з Ештоном Катчером. Фото: Jemal Countess/Getty Images
«З глибоким сумом та болем у серці я вирішила припинити мій 6-річний шлюб із Ештоном. У мене, жінки, матері та дружини, є певні цінності, які я вважаю священними і я вирішила керуватися ними, рухаючись далі у своєму житті», — сказала Демі Мур в офіційній заяві агентству Associated Press. У цей важкий для неї час, акторка попросила проявити співчуття і повагу до її особистого життя.

33-річний Катчер і 49-річна Мур одружилися у вересні 2005 року. Перші повідомлення про те, що в сім'ї акторів не все гаразд, з'явилися в липні цього року. І, незважаючи на те, що подружжя намагалося зберегти свій шлюб, їхні відносини залишалися напруженими.

Демі Мур не розкрила причину, по якій подружжя вирішило розлучитися. Однак, ця заява була зроблена після того як протягом декількох місяців таблоїди повідомляли про невірність Катчера.

У свою чергу, Ештон Катчер на своїй сторінці Twitter написав, що «Шлюби — це одна з найскладніших речей у житті, і, нажаль, іноді вони закінчуються». Також він додав, що завжди буде з любов'ю згадувати час, проведений із Демі.

За спільне життя подружжя створили Фонд Демі та Ештона — DNA, для боротьби з сексуальною експлуатацією дітей і сексуальним рабством по всьому світу. Крім, того, надавали підтримку Організації Об'єднаних Націй для припинення торгівлі людьми.

Для Ештона це перший шлюб, а Демі тричі була заміжньою. Її союз з першим чоловіком, рок-музикантом Фредді Муром тривав 5 років. З другим чоловіком, актором Брюсом Віллісом, Демі прожила 13 років і народила трьох дочок — Румер, Скаут і Таллулу.