• Актриса Оксана Сташенко подарує дітям нові серії «Мухтара»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 15 листопада 2011 року
Акторка і співачка Оксана Сташенко, відома із серіалу «Повернення Мухтара», привезла нові серії «Мухтара» та 126 серій «Єралаша» дітям у будинки-інтернати на Західну Україну. Таку акцію актриса проводить у рамках Другого міжнародного кінофестивалю у Трускавці, який проходить з 12 по 17 листопада.
Головною умовою участі актриси у кінофестивалі стали відвідування будинку-інтернату для дітей. «Якщо мені гарантують поїздку до дитячого будинку або до хворих діток, тоді ми будемо домовлятися про умови участі, — сказала Оксана Сташенко в інтерв'ю Великій Епосі. — Я везу дітворі з обмеженими можливостями французьку програму мультиплікаційних фільмів, перекладених українською мовою, 126 випусків "Єралашу" і нові серії "Мухтара". Також у нас гарна програма караоке з відомих мультфільмів».
На заклик актриси приєднатися до поїздки до дітей відгукнувся гість кінофестивалю — консул Посольства Аргентини в Україні Крістіан Ніколас Соколовські. Він подарував аргентинські мультфільми та дитячу кінокартину.
Нагадаємо, другий міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» проходить з 12 по 17 листопада в Трускавці та Львові.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...