• «Місія нездійсненна: Протокол Фантом» — скоро на екранах

  • П'ятниця, 9 грудня 2011 року
Шпигунський фільм «Місія нездійсненна: Протокол Фантом» 15 грудня ми побачимо на широких екранах кінотеатрів. Це четверта картина у серії фільмів «Місія нездійсненна».

«Місія нездійсненна: Протокол Фантом»
«Місія нездійсненна: Протокол Фантом». Кадр із фільму

У головній ролі, як і в попередніх фільмах, — Том Круз, який грає Ітана Ханта, агента надсекретної організації IMF «Місія нездійсненна». Для режисера останньої «Місії» Бреда Берда IMF це перший художній фільм. На його рахунку шедеври анімаційного кіно, такі як «Рататуй» і «Суперсімейка».

Спочатку фільм анонсувався з робочою назвою «Місія нездійсненна 4», а також під кодовою назвою «Овен». У серпні 2010 року назва «Місія нездійсненна 4» змінили. Була навіть думка, щоб зовсім прибрати оригінальну назву «Місія нездійсненна», як це зробили у фільмі Крістофера Нолана «Бетмен», який отримав назву «Чорний лицар».

Основні зйомки картини почалися 30 вересня 2010 року. У кадр потрапили такі великі міста, як Дубаї, Прага, Москва, Мумбаї і Ванкувер. Фільм частково знято камерами IMAX — приблизно 30 хвилин від загального обсягу кінострічки. Нова «Місія нездійсненна», як і попередніх серіях, розраховує отримати великі касові збори.

Терористи підривають бомбу в Кремлі, як раз тоді коли в Москві проводить свою секретну операцію агент Ітан Хант. Уряд Росії розцінює терористичні вибухи як «акт неоголошеної війни» та у співпраці зі службами США починає секретну операцію під назвою «Протокол фантома», а групу «Місія нездійсненна» усувають від операції. Хант і чотири людини з його команди йдуть з-під нагляду державних служб і отримують можливість працювати вільно від агентства. Однак коли IMF потрапляє в пастку, агентам доводиться власними силами шукати відповідальних за вибухи в Москві й атаку на IMF.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...