• «Божевільне побачення» відроджує пристрасть першої зустрічі

  • Неділя, 27 червня 2010 року
Творці фільму «Божевільне побачення» пропонують рішення, як урізноманітнити ваш доволі набридлий шлюб - кидайтеся в небезпечну для життя пригоду! Якщо це вас не вб'є, то точно зміцнить ваш шлюб.

Подружжя Фостер Філ і Клер - звичайна подружня пара з Нью-Джерсі. Єдина їх розвага - дивитися на парочки в кафе і вгадувати, як довго вони знайомі, яке це за рахунком їх побачення, так як їхні власні щотижневі «побачення» давно вже перетворилися на щось зовсім передбачуване і нудне. Але, не цього разу...

Прийшовши в новий модний ресторан, і не знаходячи вільного столика, Фостери наважуються на нешкідливий обман - видають себе за Тріплхорнів, у яких замовлено столик, і займають їх місце.

Але, незабаром їм доводиться про це пошкодувати, тому що Тріплхорни, виявляються власниками «флешки» з інформацією, за якою ганяється мафіозне угруповання.

По ходу гостросюжетних подій невдачливе подружжя не забуває розбиратися і в своїх особистих стосунках, висловлюючи все своє накопичине за довгі роки шлюбу невдоволення. Філ дорікає дружину в тому, що вона давно перестала «світитися», побачивши свого чоловіка, зате не забуває «загорятися» при сторонніх чоловіках.

Клер нарешті висловлює чоловіку, як їй набридло, що він ніколи не зачиняє за собою ящики столу, і що вона давно вже мріє мати хоча б один лише день, який не залежав би від інших. За час небезпечних пригод у них з'являється можливість поглянути один на одного по-новому.

Останнім часом жанр «екшн»-ром-ком став вельми популярним, тут є можливість урізноманітнити солодкуватий сюжет гостросюжетною дією, роблячи його більш «їстівним».

У «Божевільному побаченні» режисера Шона Леві ставка зроблена на комедійний дует головних виконавців Стіва Карела та Тіни Фей, і це дуже вдале рішення. У сценарії Джоша Клауснера чимало хороших діалогів, яким чудові актори додають потрібне звучання. Це те, що робить картину більш-менш прийнятною. Тому що весь цей «екшн» бачили чимало.

Якщо ви налаштовані на легку нехитру комедію з хорошими акторами, то фільм вас не розчарує, тільки не чекайте нічого більшого, цього немає.

На дійсно вартий твір кінострічка не тягне, скоріше, чергова «стрічка-бантик», так, якщо зовсім нікуди подіти час. І взагалі, що відбувається, куди поділися гарні фільми?
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...