• 'Війна Чарлі Уїлсона' - Історія війни в Афганістані по-американськи

  • Середа, 13 лютого 2008 року

Фільм знято за мотивами документальної книги Джорджа Крайла ("Charlie Wilson's War" by George Crile).

 Чарлі Уїлсон (Том Хенкс) - шахраюватий техаський конгресмен, любитель випивки та дівчат, із проникливим розумом. У душі Чарлі - патріот і захисник пригноблюваних. У 80-х роках у ролі пригнобленого виявився Афганістан, охоплений громадянською війною між місцевим населенням і прокомуністичним режимом.

Чарлі, Джоан і Гаст їздять усім світом, щоб створити альянс серед пакистанців, ізраїльтян, єгиптян, ангажуючи всіх - від юристів до танцюристів балету. Їхня агітація мала колосальний успіх. Протягом 9-річної окупації Афганістану США спонсорує операції проти СРСР, вкладаючи від 5 млн. до 1 млрд. доларів щорік. Що було далі - відомо всім нам.

У Капітолії, проте, його більше знали через його слабкості, які супроводжували накопичення його політичного капіталу. Він оточив себе оравою красивих асистенток. Здавалося, скандал супроводжує Уїлсона всюди, але завдяки своїй привітності, йому завжди вдавалося уникнути провалів.

Історія війни в Афганістані по-американськи! Без «душманів» і «солдатських пісень», з якими вона асоціюється, але із шепотом у кулуарах, шлейфом парфумів і хрускотом зелених купюр.

За матеріалами:
kino-teatr.kiev.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...