• Володимир Кличко виконав обіцянку – вперше з ним на ринг вийшла дівчина

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 3 липня 2011 року
У ніч з суботи на неділю завершився поєдинок Володимира Кличка з британцем Девідом Хейєм. Право винести чемпіонський пояс непереможного боксера на ринг дісталося дочці президента «Динамо» Ігоря Суркіса – Марині.

Не дивлячись на те, що боксери вірять, що жінка на рингу – не добра прикмета, Володимир зробив виняток із правил, і дозволив вперше з ним на ринг вийти дівчині. Він сказав, що хороша підготовка і здоровий сон перед боєм – найголовніша його прикмета.

Своє право винести пояс Володимира Кличка на ринг Марина Суркіс купила за € 350 тисяч на аукціоні, який відбувся 1 листопада 2010 року, організованому братами Кличко.

Напередодні бою боксер сказав в інтерв'ю kp.ua: «Марина була готова вийти на ринг ще в грудні, але, на жаль, поєдинок з Дерека Чісорою не відбувся. Я вдячний їй за розуміння і виконаю свої зобов'язання – вона разом зі складом моєї команди винесе один з моїх поясів на ринг. Вклад, який зробила Марина у здійснення всеукраїнського проекту «Старт до успіху», – величезний. «Фонд братів Кличків» відкрив ще одну дитячу спортивну школу завдяки сумі, яку вона внесла на благодійному аукціоні. І ще, 24 червня в Горлівці ми відкрили Палац спорту, де тепер сотні хлопців зможуть займатися в добрих умовах».

Як бачите, свою обіцянку Володимир виконав.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...