• Йога-марафон відбувся в Нью-Йорку на Таймс-сквер

  • Геннадій Годун | Велика Епоха
    Вівторок, 28 червня 2011 року

Безліч прихильників йоги зустріли день літнього сонцестояння, який цього року припав на 21 червня, масовим виконанням йогічних вправ у самому серці Нью-Йорка на Таймс-сквер.

Цей захід абсолютно безкоштовний. Взяти участь у ньому мав можливість кожен охочий, завчасно подавши реєстраційну заявку.

Акція проводиться щорічно вже протягом восьми років. Цього року заявки подали понад 5000 осіб з 31 країни. А засновниками цього нині грандіозного шоу були лише двоє йогів-ентузіастів.

Організаторами свята виступила компанія нью-йоркських бізнесменів Times Square Alliance і фірма-виробник жіночого спортивного одягу Lucy Activewear, яка безкоштовно надала учасникам килимки для практикування йоги.

Ця масова акція, що дістала назву «йога-фон» або «марафон йоги», стартувала рано вранці і тривала весь день з невеликими перервами під керівництвом відомої танцівниці і ведучої телешоу «Танці з зірками» Керрі Енн Інаба та добровольців-помічників, яких прислали на допомогу місцеві йога-центри.

Девізом марафону йоги стала фраза «Mind Over Madness» — «Розум над божевіллям», що можна зрозуміти, як побажання згадати про тишу і спокій у галасливих і метушливих мегаполісах.

Дійсно, Нью-Йорк називають містом, яке ніколи не спить. Площа Таймс-сквер — символ мегаполісу і всіх Сполучених Штатів є одним із найпопулярніших і часто відвідуваних місць у Нью-Йорку, а також найвдалішим місцем для реклами. Тут багато рекламних щитів і плазмових екранів, до речі, на одному з яких транслювався марафон йоги. На цій площі й справді дуже шумно, у чому можна переконатися, подивившись відео про минулий захід йогів.

За словами Дженніфер Лобо, яка представляє організаторів від Times Square Alliance, завдяки дивовижному марафону йоги на одне з найжвавіших місць на планеті зійшло умиротворення. Це велика подія — зуміти створити такий острівець миру та спокою серед метушні, хаосу і шуму.


Відео. Йога-марафон в Нью-Йорку на Таймс-сквер.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...