• Кращі ВНЗи України. Рейтинг 2011 року

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 19 травня 2011 року
В черговий, четвертий раз був складений рейтинг кращих ВНЗів України. Загалом, було оцінено 234 вищих навчальних закладів України, при цьому перелік вузів, включених до рейтингу, в порівнянні з попередніми роками не змінився. Учасниками рейтингу цього року стали 234 українських ВНЗи III-IV рівнів акредитації.

Рейтинг кращих ВНЗів України, складений за оцінкою ринку праці про якість знань випускників українських ВНЗів за 5 спеціальностями, які найбільш затребувані реальним сектором економіки, був підготовлений Київським міжнародним інститутом соціології. Дослідження проходило з січня по травень 2011 року.

Під час складання рейтингу «Кращі ВНЗи України 2011 року» було проведено дослідження, яке дозволило оцінити ступінь відповідності послуг у сфері освіти до вимог ринку праці, і загальну оцінку ВНЗів роботодавцями (представниками великого та середнього бізнесу), випускниками (2005-2010 років навчання) і роботодавцями - експертами.

Визначення кращих ВНЗів України ґрунтувалося на таких критеріях, як задоволеність випускників отриманою ними освітою і можливістю застосування своїх знань в трудовій діяльності, оцінка роботодавцями якості освіти.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...