• Тетяна Денисова: Танець — найголовніший спосіб самовираження

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 листопада 2012 року

Відомий хореограф Тетяна Денисова відповіла 13 листопада на запитання читачів kp.ua в рамках онлайн-конференції. Свої запитання Тетяні задав і журналіст Великої Епохи.— Що дає танець емоційно і фізично особисто вам?

Тетяна Денисова: Танець для мене — це найголовніший спосіб самовираження в моєму житті, для мене це завжди виклик, це завжди відповідь самій собі. І емоційно на сцені танець для мене — і мої небеса, і мої сповідь, молитви, також і моє пекло, гріхи, і мій кошик, куди я все скидаю. Це все. Я іноді думаю, можливо, навіть моя професія — це для мене більш реальне життя, ніж повсякденне нетанцювальне поза залом, поза сценою. Тому що там я відчуваю себе куди більш впевненішою і мудрішою.

— Син цікавиться танцями?

Тетяна Денисова: Так, син дуже любить танцювати. У нього така схильність до брейк-дансу. Він у мене цупкенький хлопчик. Він зараз постійно зі мною на репетиціях, на прямих ефірах. Навіть роздає автографи (сміється). Бабуся поруч з ним говорить: «Ну, навіщо ж ви у нас берете автографи, он вона ж сидить, підіть до неї». Люди кажуть: «До неї не пробитися, дайте хоч нам автографи». І мій син там щось патякає-малякає. На репетиціях теж бігає під ногами у танцівників. Він додає життя в залі, і люди, з якими я працюю, теж не проти.

— Який ваш найулюбленіший стиль танцю і чому?

Тетяна Денисова: Я люблю танець у всіх його проявах, головне щоб це було талановито виставлено хореографічно і ще більше люблю, коли це талановито виконано. Звичайно, я люблю якісь і експресивні речі, і глибокі. Я не можу сказати, що якийсь стиль танцю я не люблю. Можливо, я не застала хіп-хоп під час своєї активної танцювальної кар'єри, але нічого не маю проти і навіть іноді... от я була в Америці, я брала майстер-класи з хіп-хопу, з ліричного хіп-хопу, навіть крамп. Так що люблю всі стилі танцю, головне щоб це було талановито.

Нагадаємо, Тетяна Денисова — один із членів журі проекту «Танцюють всі!» телеканалу СТБ, керівник і засновник танцювального колективу «JB ballet» у Німеччині, в якому беруть участь як українські, так і зарубіжні танцюристи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...