• Найбільший кіт у світі

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Понеділок, 22 липня 2013 року

Кіт Руперт, який живе в Австралії, претендує на звання найбільшого кота у світі. Втричі більший звичайних домашніх вусанів, Руперт уже готується ввійти до Книги Рекордів Гіннеса.

кошак.png

Найбільший кіт у світі 

Фото: Taylor Glascock/Vimeo.com

Руперт справді дуже великий. Він уже визнаний найвиднішим представником свого виду в Австралії і названий мегакотом. І хоча вага його не надвелика, близько 10 кг, проте ще зарано ставити остаточні оцінки: річ у тім, що він ще росте, а зараз домашньому улюбленцю лише 4 роки!

Належить великий кіт до породи мейн-кунів, яка славиться міцною статурою і великим пухнастим хвостом, миролюбним та ласкавим характером.

Хазяйка найбільшого кота Кіра Фостер порівнює свого улюбленця з казковим героєм неймовірної краси з пензликами на кінчиках вух, дивовижно гарними очима і диким поглядом.

Коти породи мейн-кун уже не вперше доводили свої переваги: кішка Козі у 1895 році стала переможницею першої виставки котів у Нью-Йорку; мейн-кун Міссі з Фінляндії у 2005 році ввійшла до Книги Рекордів Гіннеса, як власниця найдовших, 19-сантиметрових, вус; кіт Стьюі ввійшов у 2010 році до Книги Рекордів Гіннеса, як найдовший кіт світу: його довжині від носа до кінчика хвоста становить 123,2 см.

 

кошак 2.png

Найбільший кіт у світі 

Фото: Taylor Glascock/Vimeo.com

  

Читайте також:
  Цікаві факти про кішок
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...