• 80-річна жінка їсть каміння вже впродовж 70 років

  • Понеділок, 15 травня 2006 року
У селі неподалік від містечка Гофу повіту Ціцзян м. Чунціна в Китаї живе таємнича бабуся. Жінці майже 80 років. Упродовж останніх 70 років вона щодня харчується дрібними камінцями і на вигляд – більш здорова, ніж інші сільські мешканці її віку.

Як розповідалося у телепередачі «Наближення до науки», Дарун – типове село у тому районі. Проте, у зв’язку з тим, що там живе дивна стара на ім’я Ло Кайрун, це ізольоване село стало відомим.

Один із сільських жителів розповів: «Вона дуже здорова. Ми ніколи не бачили її хворою. Одного разу взимку вона босоніж на спині тягала щось у полі та рубала дрова».

Ми дізналися, що Ло харчувалася дрібними камінцями впродовж понад 70 років і навіть колись з’їла половину стіни. Своєю зовнішністю вона схожа на будь-якого іншого літнього селянина. Немає нічого, чим би вона помітно відрізнялася від інших.

Бабуся Ло каже, що вибаглива щодо каміння, яким живиться. Вона ніколи не їсть «м’якого» каміння; її улюблене – дуже твердий зелений піщаник, зібраний у горах. Твердіше каміння є смачнішим для неї. Вона їсть каміння точно так, як звичайні люди жують арахіс.

Дивлячись на наші обличчя, що виражали сумнів, вона винесла зі свого будинку червону матер’яну сумку й набила свого рота жменею гравію.

Бабуся Ло їсть це каміння без упину, жуючи їх із величезним задоволенням. Краще один раз це побачити, ніж сто разів почути. Важко було повірити, що 80-річна жінка може поглинути стільки камінців!

Ло розповіла нам про те, що її зуби стерлися від вживання каміння. Їй доводилося три рази міняти зубні протези.

Як же літня людина може поглинати каміння, що виглядає несмачним і тугим для ковтання, не давлячись і не захворюючи від цього? Експерти стверджують, що це, можливо, обумовлено тим, що бабуся Ло з дитинства їла землю.

За словами старої Ло, вона народилася у дуже бідній родині. У неї було багато братів і сестер, і її родина знаходилася у дуже важкому фінансовому становищі. Коли їй було два чи три роки, Ло ще не вміла ходити, тому пересувалася поповзом. Через відсутність їжі, вона почала їсти землю. Після того, як Ло вийшла заміж у Ціцзяні, то перейшла на харчування камінням, тому що їй не подобався смак місцевої землі. З тих пір вона щодня їла каміння впродовж 50 років. Бабуся намагалася кинути цю звичку, але марно.

Бабуся Ло каже, що не може перестати харчуватися камінням, тому що звикла до цього. Вона буде відчувати дискомфорт, якщо щодня не з’їдатиме трохи камінців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...