• Національний Народний Фестиваль в Австралії

  • Вівторок, 25 квітня 2006 року

Щороку в Канберрі, Австралія, люди зі всього світу на довгі пасхальні свята приходять у виставковий парк на Національний Народний Фестиваль. Співаки, поети, художники і ремісники зі всієї Австралії і світу збираються на святкування традиційної культури і музики.

Енергійні і галасливі танцювальні групи Морріса з палицями і дзвінкими дзвіночками - завжди особлива, дуже цікава подія. І всесвітньовідомі традиційні народні співаки, і талановиті аматорські вуличні музиканти віком від шести років приєднуються до п'янкого музичного міксу.

Продавці кіосків, торгуючи їстівним, привезеним з Німеччини, Таїланду, Лаосу, Греції, Італії та інших країн, підтримують хорошу вагу тисяч туристів і місцевих відвідувачів. Відвідувачі фестивалю можуть купити зроблені руками акордеони, цимбали, арфи і більш екзотичні інструменти.

Фестиваль має унікальну сімейну атмосферу, що створюється людьми різного віку і стилю життя, що разом насолоджуються музикою в теплому навколишньому середовищі і не звертають уваги на сягаючу нуля вечірню температуру.

У перший рік фестиваль мав елементи азіатської культури: у Канберрі академія Ушу організувала перформанс з танцем лева, а послідовники Фалунь Дафа з Квінсленда і Сіднея показали традиційні китайські танці.

На фестивалі 2006 р. головними учасниками були виконавці з QLD, котрі подолали холодний клімат, щоб взяти участь у цій фантастичній події.

Деніел Кларк. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...