• У Ялті відбудеться XV міжнародний фестиваль кобзарського мистецтва 'Дзвени, бандуро!'

  • П'ятниця, 5 травня 2006 року
У Ялті з 19 по 22 травня відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кобзарського мистецтва «Дзвени, бандуро!», повідомляє прес-служба Міністерства культури і мистецтв АР Крим.

Міністерство культури Автономної Республіки Крим і Республіканський науково-методичний центр народної творчості, які є організаторами фестивалю, впевненні, що цей захід сприятиме збереженню і розвитку бандурного мистецтва, його популяризації в Криму, пошуку талановитих виконавців, підтримки кримських колективів бандуристів і солістів.

Концертні програми колективів і солістів складаються з пісень, хорових і інструментальних творів української і світової музичної класики і сучасних авторів.

Для участі в фестивалі запрошуються відомі бандуристи і дослідники кобзарського мистецтва в Україні і за кордоном: тріо бандуристів «Кримські мальви» Кримського училища культури, м.Сімферополь; Капела хлопчиків «Гамалія», Львів; квартет з Харкова; ансамбль бандуристів з м.Вєтка Гомельської області і капела бандуристів педагогічного коледжу ім.Нечуя-Левицького з Білорусі; ансамбль бандуристів з м.Краснодара (Росія).

20 травня о 10-00 у Ценрі культури і дозвілля м.Ялти (вул.Руданського, 8) в рамках фестивалю буде проводитися «круглий стіл» для керівників творчих колективів і гостей з проблем розвитку бандурного мистецтва в Криму і Україні.

Майстер-клас і доповідь на тему: “Бандурне мистецтво України і діаспори. Взаємозв'язки і паралелі” проведе доцент Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, Дутчак В.Г.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...