• Багатство бобових культур

  • Понеділок, 17 квітня 2006 року
Загадкова, цікава і гарна традиція західного світу.

Щороку на початку січня люди ходять один до одного в гості для того, аби скуштувати святковий пиріг і обрати Бобового Короля – щасливчика, якому дістанеться шматок пирога з запеченим у ньому бобом.

Потім бобовий Король обирає свою Королеву і всі продовжують веселитися. У наше життя сімейство бобових увійшло з казками про принцесу на горошині і народними приказками. Їжа, приготовлена з бобових культур, вважалася і вважається простою і невигадливою, одночасно з цим – калорійною і поживною. Вона проста і геніальна одночасно.

Навіть на своєму шляху до столу людини ці диво-рослини приносять користь навколишньому середовищу.

Ґрунт, на якому зростають бобові, завдяки бульбочковим бактеріям, що утворюються на їхніх коренях, збагачується цінним і вкрай необхідним усьому рослинному світу, азотом.

З усього розмаїття бобових культур за своїми поживними якостями особливо вирізняється соя.

Соя збагачує будь-який раціон повноцінним рослинним білком і при потребі може повністю замінити тваринний білок, а це важливо для вегетаріанців та людей, які дотримуються посту.

Згідно з деякими духовних вченнями, обтяження організму тваринними білками обмежує духовний розвиток. Але мабуть кожен може знайти в сої подарунки від природи. Вітаміни, які запобігають старінню містяться у сої в достатку достатній кількості, а холестерин і лактоза в ній повністю відсутні. Саме тому соя виявляє лікувально-профілактичні властивості та сприяє очищенню організму.

Соя допоможе позбутися від таких захворювань як: атеросклероз, ожиріння, діабет, жовчо-кам'яна та променева хвороби, а також сприятиме припиненню розвитку онкологічних пухлин.

На Заході і Сході харчові продукти із сої – це молоко, сир, соєва маса і багато інших, дуже ціняться. Достатньо сказати, що соєві продукти включено до національної антиракової програми в багатьох країнах світу.

Проблеми немовлят з алергійними проявами на материнське і коров'яче молоко, також вирішуються соєвими продуктами. Дитячі соєві суміші з повноцінним складом потрібних компонентів завжди прийдуть вам на допомогу.

І для організму дітей, які активно ростуть і для перебірливого організму людей похилого віку соя незамінний і гармонічний подарунок природи. Приємного усім апетиту.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...