Цвітіння вишні в Японії, відомої як Сакура, має естетичне й духовне значення для японців. Ця ніжна квітка - символ життя й безмежної краси. Вона любовно зображується в поезії й літературі, і навіть стала символом самої Японії.

Один з найбільш важливих аспектів цвітіння вишні полягає не втому, що цвіте, а втому – коли цвіте. Японці бачать початок цвітіння як прихід весни. Японський фінансовий рік і школи починають свою роботу приблизно тоді, коли починає цвісти Сакура. Приділяється особлива увага «лінії цвітіння». Цвітіння починається в Окінаві, найбільш південній частині Японії, і потім подорожує на північ через острови по черзі.

Проте, у Сан-Франциско поява рожевих і білих квітів має додаткове значення, дозволяючи членам найбільшої японської громади в США відсвяткувати своє традиційне свято, що стало щорічною подією, відомою як Фестиваль Квітучої Сакури в Північній Кароліні.

В цьому році у Сан-Франциско проходив 39й щорічний Фестиваль японської культури, що тривав 2 вихідні.

Свято мав риси вуличного базару, де можна було купити їжу, предмети мистецтва, а також відвідати японські вистави та кілька спеціальних подій.

Першим у списку великих подій Фестивалю - це конкурс «Королева Квітучої Вишні». У конкурсі приймають участь шість жінок, одна з яких стає Королевою і представляє Північно-Каролінську Японську громаду.

Одне із найбільш відвідуваних подій у США і Японії - це Тайко фестиваль. Тайко - це форма традиційного японського відбивання в барабани, що стало дуже популярним в останні роки у світі.

Закриття фестивалю відбулося 23 квітня закриттям Гранд Параду, який пройшов від Мерії до японських кварталів і представляв традиційну культуру Японії.

Великая Эпоха (The Epoch Times)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...