• Глядачі Сіднея зворушені представленням Shen Yun

  • Субота, 9 травня 2009 року
З 19 по 26 квітня учасники міжнародного турне Shen Yun 2009 року виступали на сцені театру Parade Theater в Сіднеї, Австралія. Глядачі денного недільного уявлення дали блискучі відгуки про шоу. Деякі поділилися своїми враженнями.  

Менеджер фінансової компанії насолоджувалася китайськими легендами  


Пані Трітосадедж, менеджер фінансової компанії у Сіднеї, відвідала денне недільне шоу і зупинилася, щоб поділитися з нами своїм враженням про уявлення. Вона сказала: «Це уявлення — краще зі всього, що я коли-небудь бачила».  

Пані Трітосадедж виросла в Таїланді і знайома з буддизмом. Подивившись шоу, вона звернула увагу на представлені в нім окремі епізоди і сказала: «На цьому шоу вам ніколи не нудно... особливо чудові історії з буддизму. Музика прекрасна, а сцени… вони виглядають, як живі. Це прекрасне шоу, краще зі всього, що я коли-небудь бачила!»  

Офіцер поліції: «Це прекрасно!»

Пані Ларсен — офіцер поліції. Подивившись шоу з своїми друзями в другій половині дня в неділю, вона дала високу оцінку уявленню: «Я думаю, це прекрасне і барвисте уявлення. Чесно кажучи, воно просто приголомшливе. Кольори… і такі яскраві костюми, що представляють різні регіони, про які ми не мали ніякого уявлення».


Вона продовжувала: «Ти дивишся шоу і думаєш: „Боже мій!“ І потім бачити традиційний китайський [танець]. Це абсолютно прекрасно. Я думаю, це помітно по реакції глядачів... Моя подруга розсердиться на мене за те, що я не привела її з собою».

Пані Ларсен підкреслила: «Я думаю, чудово, що є місце, куди ці молоді люди могли прийти, щоб навчитися цим втраченим традиціям мистецтва. Достатньо тільки  подивитися на них! Дивлячись на них, ми сиділи, відчуваючи благоговіння. Вони абсолютно дивовижні. Адже вони такі юні, і я думаю, вони глибоко переживають за свого  виконання, тому що прагнуть передати нам те, в що самі вірять… передати своїм виконанням».
 
Особливо вона була зворушена номером програми, що відображав переслідування Фалуньгун в Китаї „Небеса чекають нас, не дивлячись на переслідування“. «У мене дійсно були сльози на очах, тому що я вже знала про ці переслідування і про те, як вони прагнуть привернути до цього увагу громадськості різних країн. Але безліч людей зовсім не знають про те, що там відбувається. Я думаю, що це шоу в дуже вдалій формі мовою художнього виразу висуває це на передній план, щоб люди могли зрозуміти цю культуру, а також те, що відбувається в Китаї сьогодні».

«Це глибоко торкнулося мого серця»
 
Джеймс — розділ торгової фірми. Він сказав, що знаходить уявлення таким, що «дуже надихає». Він сказав: «Сьогодняшнє уявлення — це чудове відображення класичної китайської культури. Я щасливий тим, що ваша компанія робить все можливе для відродження цієї культури, яка майже зникла в результаті «культурної революції».


Джеймс пояснює: «Мені сподобався танець про Мулань. Вона пішла в бій і воювала замість свого батька, виражаючи дійсну пошану до своїх батьків... Я вважаю одній з найчудовіших традицій китайської класичної культури — пошана до старості. Це щось таке, що тут, на Заході, ми майже втратили, ймовірно, тому що ми втратили і багато інших свої традиційні цінності».

Хресний син Джеймса, Джейден, сказав, що шоу просто «захоплює». Він сказав: «Це шоу фантастичне. Там такі яскраві кольори, танці такі граціозні, а спів такий зворушливий. Впродовж всього шоу я відчував, що моє серце глибоко зворушене».
 
Джеймс додав: «Стільки китайців будуть вдячні за це шоу, і я думаю, чудове те, що люди некитайського походження теж можуть високо його оцінити».

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org
Підписатися:

Коментарі