• Директор відділу новин в Калгарі: «Приходьте подивитися! Ось все, що я можу сказати»

  • П'ятниця, 8 травня 2009 року

13 і 14 квітня 2009 р. в залі Southern Alberta Jubilee Auditorium міста Калгарі (Канада) колектив Shen Yun Performing Arts дав три уявлення, що запам'ятовувалися.
 
Чемпіони по фігурному катанню насолоджуються художнього виконання представлення Shen Yun
 
Пан і пані Бредшоу, чемпіони і медалісти Європи по фігурному катанню, по гідності оцінили талант і художню майстерність, продемонстровану в уявленні. «Ми обидва фігуристи, тому високо оцінили дану форму мистецтва, костюми, танці і художню сторону всього виступу. Ми дійсно отримали велике задоволення», — сказала пані Бредшоу.
 
Розділяючи думку дружини, пан Бредшоу сказав: «Все було дуже вражаюче, дуже майстерно, дуже витончено. Костюми були прекрасні, дуже барвисті і все уявлення несло глибокий сенс. Ефект від нього — вражаючий. Ми дійсно отримали задоволення від всього уявлення. Воно нас просто зачарувало», — сказав він. Пані Бредшоу додала: «Ми оцінили чіткість і хорошу техніку виконання».
 
Пані Бредшоу похвалила духовну сторону уявлення, на що її чоловік сказав: «Ця духовність будить вашу душу і несе культуру, витонченість, а також пошану до мистецтва. На нашу думку, це дуже прославляє. Небагато ми бачили таких уявлень, як це, відчуття щирості, що дає вам, тому воно нам сподобалося по-справжньому».
 
Співачка: «Це було чарівно, красиво, незвичайні вокалісти»

Пані Метлі, виконавець, що грала головні ролі в постановках «Ісус Хрістос — Суперзірка» і «Евіта», була уражена талантом співаків  Shen Yun. «Я зачарована. Співаки просто неймовірні. Солісти дивовижні. Вони уразили мене», — сказав пані Метлі.
 
Пані Метлі сказала: «Вони рухаються по сцені, неначе пливуть. Їх кроки ледве чутні. Відчуття таке, неначе вони на хвилі. Чарівно. Здається, просто феноменально». І продовжила: «Дивно. Надзвичайно красиво. Талант, гнучкість, сила виконавців неймовірна. Рухи вигострені і чіткі. Кожен синхронізує свої рухи з іншими, і всі діють, як єдине ціле. Це приносить відчуття миру і спокою. З сцени струмувала утихомирююча енергія, і я насолоджувалася кожною миттю уявлення».
 
На думку пані Метлі, декорації заднього фону дуже високотехнологични, прекрасні і високохудожественни: «До цього я з такою технологією не стикалася.  Мені сподобалося, як сюжети пов'язані з фоном, особливо коли Будда сходить з екрану і потім з'являється із-за сцени. Це було зроблено по-справжньому чудово».
 
Кажучи про танець, який більше всього їй сподобався, пані Метлі сказала: «Мені сподобався „Танец І“ своїми барвистими спідницями і власне виконання. То, як вони використовували свої костюми, просто приголомшило мене. Їх танець був чудовою художньою картиною. Вони поєднували рухи з своїми костюмами. Коли вони відкрили свої віяла і перетворили їх на квітку, це було так чудово».
 
«Ми прекрасно провели час», — підкреслила пані Метлі.
 
Директор відділу новин телестудії: «Приходьте подивитися!»

Пані Джонстон, директор відділу новин і зв'язку з громадськістю головної телевізійної мережі Калгарі, сказала, що відвідини представлення Shen Yun повинні стати пріоритетом для кожного, хто потребує душевного підйому і натхнення.
 
«… це подарунок собі, і подарунок для вражень. Тому я думаю, що варто прийти і відчути цю радість [від Shen Yun]».
 
Пані Джонстон оцінила багатство культури Китаю і історій, які  Shen Yun «пожвавила на сцені», а також відмітила широту і універсальність їх змісту. «Ці історії надихають всіх і кожного. Вони не тільки для китайців. [Історії Shen Yun про] проясненні, складнощах і боротьбі. Ви бачите перемогу добра над злом. Ви бачите милосердя і співчуття, і все, що потрібно робити людині в світі», — пояснила вона.

На питання про номер, який більше всього їй сподобався, пані Джонстон відповіла: «Я думаю, що візуально було так багато краси, ми бачили чарівних танцюристів, яскраві фарби, віяла, вирази облич. Дуже важко вибрати якийсь один номер».
 
Вона описала композицію під назвою «Небеса чекають нас, не дивлячись на переслідування» як «переконання і віра, а також пригноблення за віру».
 
Пані Джонстон похвалила танцюристів, сказавши: «Танці вельми вражаючі, вражаюча хореографія. Це було чудово, чарівні кольори, координація і неймовірний артистизм всіх танцюристів. Виконувати все — і ці акробатичні елементи, і танці — на такому високому рівні, просто прекрасно».

Вона описала уявлення як «блискуче» і сказала, що «беззастережно рекомендує його друзям»: «Приходите подивитися! Ось все, що я можу сказати».

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...