• Учений зачарований натхненністю Shen Yun

  • Середа, 29 квітня 2009 року

СІДНЕЙ, Австралія. Побачивши 24 квітня в Сіднеї Parade Theatre представлення Shen Yun відомий учений відзначив високу духовність, яку він відчув.
 
Професор Соломон прийшов на уявлення з своєю внучкою Амелією: «Мені сподобалася натхненність, що виявляється у всьому. Все було на дуже високому рівні і засновано на традиціях, особливо те, що адресоване дорослим. Я думаю, в цьому міститься висока духовність. Мені так само сподобалося, коли це передавалося через виконання пісень. Вони просто чудові виконавці, дійсно чудові».
 
Його внучці сподобався танець «Цвітіння Поло», в якому повествуєтся легенда квітки Поло (Удумбара), яка квітне раз в 3000 років, і вважається передвісником приходу великого мудреця.

Професор признався, що уявлення примусило його серйозно задуматися. «Це примушує людей подумати про те, для чого ми тут, куди прямуємо, не тільки відносно цієї невеликої крапки тут, на Землі. За цим слідує множина, безліч різних речей. Все це дуже глибоко — в танці це відбивається, — відзначив він. — Інше, про що хотілося б сказати, це різноманітність культури в Китаї. Я сподіваюся, вони продовжать почате».
 
«Неможливо залишитися байдужим»
 
Для чети пенсіонерів Макліланд Shen Yun відкрив унікальність китайського класичного танцю. «Я і не знала, що китайський танець містить стільки акробатичних елементів», — призналася пані Макліланд.
 
Китайський танець складається з повноцінної системи методики тренування і основної техніки, строгого способу життя для вдосконалення поведінки і способів тренування майстерності у виконанні таких елементів, як стрибки, обертання і піруети, а так само надзвичайно складних повітряних трюків, що є кульмінаційними в грандіозній системі танцю.

Пан Макліланд також був вельми вражений. «Хоча вони не вважають себе акробатами, гімнастами, але виконання всіх цих перекидів і сальто, це все ж таки досить вражаюче. Вони дуже, дуже хороші в своїх рухах. Неможливо залишитися байдужим», — відзначив він.
 
Пані Макліланд особливо сподобався танець «Небеса чекають нас, всупереч переслідуванню», в якому повествуєтся історія сім'ї, зруйнованої в результаті переслідування Фалуньгун в сучасному Китаї. Вона відзначила, що це її дуже торкнулося. Їй так само сподобалися різні музичні номери уявлення, особливо сопрано Хсу Чиа-нін.

«Барабанщики були прекрасні — чого я не чекала. І спів був таким, що дуже хвилює, зазвичай мені не подобається звучання одного жіночого голосу, але співачка була дійсно чудова», — відзначила пані Макліланд. — А голос тенора — це просто фантастика».
 
Член «Єдиної Нації» Боб Вінникомб вже другий сезон відвідує уявлення. «Мені здається, краще спостерігати зверху, тоді можна побачити всі пересування, що виконуються танцюристами. І мені дуже подобаються всі кольори і точність у виконання. Це просто фантастика! — поділився він. — Ось  що я вам скажу: «У співака голос просто приголомшливий'».
 
Панові Вінникомбу подобаються всі номери. «Більшість їх них, я думаю, мені подобаються однаковою мірою, всі вони мені подобаються. Це дійсно так. Мені просто подобається, коли на сцені велика група танцюристів, і вони танцюють в складній послідовності», — додав він.

Shen Yun — творчий колектив з Нью-Йорка, заснований провідними китайськими артистами. Його діяльність направлена на відродження традиційної культури Китаю і її демонстрації по всьому світу за  допомогою класичного танцю і музики.
 
The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org
 
 
Версія англійською

Підписатися:

Коментарі