• Аудиторія Брісбейна скорена життєвою силою і енергією артистів Shen Yun

  • П'ятниця, 1 травня 2009 року

У перший день Великодня 2009 р. в переповненому залі Квінслендського Театра-консерваторії Брісбейна відбувся черговий виступ колективу Shen Yun Performing Arts.

Адвокат і перкуссионіст був радий «Почути китайську музику»

Ентоні Браун, адвокат, грає на перкуссиі, прийшов на шоу з своєю сім'єю. Знаходячись під враженням від виступу, він захоплено вимовив: «Приголомшливо! Я не можу собі уявити, як вони можуть підтримувати такий рівень, постійно виконуючи перевороти, ритмічні рухи ногами і тому подібне. Це просто неймовірно. Вони знаходяться в дивовижній спортивній формі».

Пан Браун сам грає на джамба-барабанах, так що не зміг залишитися байдужим до першого номера програми «Початок п'ятого тисячоліття», що включає гру на китайських барабанах. Він схвильовано говорив: «Це фантастика! Мені дуже сподобалася послідовність їх дій: спочатку дівчата викотили барабани, а потім почали на них грати. Це було чудово!»

Він також отримав задоволення від композиції «Легенда про кисть»: «Мені сподобалися спеціальні ефекти. Спочатку він спустився з екрану на сцену, а потім, стрибнувши вниз за сходинки, відразу ж на екрані піднявся назад. Я вважаю, що це було дуже цікаве рішення».

Він підкреслив, що легкий гумор ведучих чудово доповнював виступи артистів: «Обидва вони були дуже хороші. Вони не просто вели програму, а грали свої ролі. І це чудово доповнювало концерт».

Представники консультативної ради з мультикультурних справ: «Чудово! Вищий клас!»

Серед глядачів знаходилися представники консультативної ради з мультикультурних справ Кимьера Таха і Харьята Батлер, які прийшли в захват від виступу трупи Shen Yun. «Вищий клас!» — сказав Харьята. «Чудово! — продовжила Кимьера. — Виступ був барвистим, елегантним. Все виглядало чудово».

Пані Кимьера особливо виділила композицію «Квітка Поло», кажучи: «Квітка, яка квітне раз в три тисячі років, була представлена дуже красиво і витончено».

Пані Харьяте сподобалися фарби і танці на сцені: «Абсолютно все було чудовим». Вона також прокоментувала тривимірне оформлення заднього плану сцени. «Було дивно, як все рухалося, і як ангел спустився на землю, і як потім вони всі разом піднялися на Небеса.

Все було виконано дуже добре», — сказала вона.

Керівник компанії: «Shen Yun — чесне і правдиве шоу»

Пан Коннел, керівник будівельної компанії, який прийшов на шоу з своєю сім'єю, вважає, що це було яскраве театральне уявлення: «Мені здавалося, що воно вливало свіжі сили. Шкода, що більшість західних жителів в основному не розуміють китайські традиції і культуру».

Пан Коннел сказав: «Китайські традиції, яким більше 5000 років, вельми різноманітні і повчальні. Уявлення було таким, що захоплює».

Пан Коннел, який часто їздить до Китаю, відчув, що відома йому історія Китаю була підправлена і спотворена: «Ніколи раніше я не бачив нічого такого щирого, як це виступ [Shen Yun]. Воно було найчесніше і правдивіше».

Особливу увагу пан Коннел звернув на окремі елементи концерту: «Мені дуже сподобалися костюми, їх кольори були приголомшливими. Мене заінтригував духовний зміст всього уявлення, і, звичайно, не можна не відзначити рухи артистів. Танці були такими, що захоплюють».

Коментуючи виступ Shen Yun в Австралії, він підкреслив: «Хотілося б бачити цю компанію у нас якомога частіше. Я думаю, що люди повинні приходити і по кілька разів дивитися це уявлення, так часто, як вони тільки можуть. Я рекомендую це всім глядачам».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...