• «Це такий концерт, який не можна пропустити!»

  • Середа, 29 квітня 2009 року
Город-сад Тувумба став останньою точкою гастролей трупи Shen Yun в австралійському штаті Квінсленд. Для демонстрації уявлення був вибраний чудовий концертний зал Empire Theatre. Вечірнє уявлення в понеділок 13-го квітня повністю зачарувало публіку в цьому процвітаючому сільськогосподарському центрі. Заступник мера Тувумби, Пол Антоніо, сказав, що місту була «надана честь», і він «з радістю» прийняв трупу Shen Yun в Тувумбе.
 
Пан Антоніо сказав: «Я думаю, що всі ми просто уражені, надзвичайно уражені…так багато людей і такого прекрасного виконання. Для кожного з нас це чудовий досвід. Все було чудово: танці, пісні — все було просто чудово, і я насолоджувався кожним моментом того, що відбувається».
 
«Звичайно, нам хотілося побачити цю трупу тут, і ми дуже вдоволені. Ми сподіваємося, що вона повернеться, — сказав заступник мера міста. — Я був повністю захоплений таким, що відбувається на сцені, тому наступного року я обов'язково знову піду подивитися це уявлення».
 
Колишня балерина: «Чудово і чарівно»
 
Пані Уїлсон, що вивчала і викладала класичний балет, відвідала уявлення з своєю внучкою Белою.
 
«Нам здалося все дуже красивим. Кольори костюмів, красиві рухи і послання було дуже сильним: зберігати в душі любов і розуміння, що [те, що ми робимо сьогодні] важливе, оскільки життя — вічно».

Вона назвала шоу таким, що зачаровує: «Я була повністю залучена в цей аспект культури, і там так багато гумору», — відзначила вона, маючи на увазі танець «Тріумф Короля мавп», підкресливши, що конферансьє також володіють прекрасним відчуттям гумору. Їй також сподобався весняний танець з красивими віялами: «Вітаючи весну».
 
Її внучка Бела заворожено дивилася на сцену, їй сподобалися всі танці і особливо її вразили костюми. «Я хотіла б мати хоч один з них», — сказала вона, згадуючи яскраві довгі спідниці в номері «Танець І». «Я раніше нічого не знала про китайську культуру, а зараз знаю, що вона класна», — сказала дівчинка.
 
Китаєць приголомшений демонстрацією справжньої культурної спадщини
 
Пан Вон переїхав до Австралії з Гонконгу, коли йому було всього шість років. Будучи китайцем за походженням, йому було дуже цікаво подивитися представлення Shen Yun. Він виразив вдячність у зв'язку з тим, що це знамените шоу приїхало в його місто.
 
«Я думаю, що концерт приголомшливий. Він дуже проникливо відобразив мою власну культуру. Мені вдалося побачити те, що я не можу побачити удома. Я ріс в основному в Австралії, тому не бачив багатьох речей. Так здорово побачити це тут в Тувумбе. Дуже несподівано», — додав він.
 
Пан Вон зрозумів, що артисти Shen Yun поставили перед собою дуже складне завдання — відродити таку глибоку і стародавню культуру, але він сподівається, що у них вийде: «Я упевнений, що у них вийде. Вони матимуть величезний успіх».

Пан Вон в даний час вивчає в коледжі музику. Оскільки у нього є досвід гри на традиційних китайських інструментах, таких як ерху, сюй, китайській флейті, він був дуже радий почути гру на цих класичних інструментах в концерті.

«Це було просто дивно»

Вчитель пан Гиллеспі, надихнув побаченим в концерті Shen Yun: «Це було просто дивно — костюми і все уявлення в цілому. Я надихнув. Це було просто дивно».
 
Милосердя, виражене в багатьох номерах Shen Yun зворушило пана Гиллеспі до глибини душі: «Я думаю, що істина, доброта і терпіння є дуже сильною темою, яка проходить крізь все уявлення. Я думаю, що воно багато в чому говорить про те і демонструє те, що потрібно думати про інших. Це дуже важливе послання концерту», — сказав він.

Пан Гиллеспі отримав надзвичайну насолоду від концерту: «Вони всі вклали в рухи. Музика і все інше — просто неймовірно!»

 
The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...