• Глядачі Окленда про Shen Yun: «Дуже професійно, прекрасно!»

  • Четвер, 7 травня 2009 року

17 квітня трупа Shen Yun Performing Arts завершила свій тур по Новій Зеландії блискучим виступом в театрі Окленда ASB Theater. На вечірньому уявленні побувала колишня балерина і викладач балету пані Паркер. «Уявлення просочене щирістю, чистотою — таким повинне бути наше життя. Довершена щирість… не можна творити зло, воно все одно буде покарано, і це абсолютна істина», — сказала пані Паркер.

Пані Паркер відзначила високий професіоналізм танцюристів: «Дуже добре, дуже професійно, танцюристи вражаюче легені, відмінно підготовлені, костюми чудові, все зроблено прекрасно. Стиль танцю дуже відрізняється від балетного, це добре видно… як вони витягуються, ставлять шкарпетку».

Пані Паркер додала: «Оскільки все це йде зсередини, важ танець народжується в серці, відчуття прямо пронизують вас. Дуже добре, чудово! Незвичайна легкість рухів, стрибків, обертань. Танцюристи підготовлені відмінно, вони справді прекрасні: танцюють безшумно, такі прекрасні лінії, чудова експресія».

Вчитель танцю: «Це не просто танець, це щось набагато більше»

Пані Керр і її сім'я, що представляє три покоління (з пані Керр були дочка і маленька внучка), прийшли подивитися представлення Shen Yun. Пані Керр розповіла про свої враження від захоплюючого шоу, яким сім'я насолоджувалася цим вечором. «Це не просто танець… це щось набагато більше. Уявлення надихає і несе послання надії. Це було чудово», — сказала пані Керр.

Глибокий зміст і сенс танцю безумовно гармонують з духом цієї сім'ї. «Історія завжди таїть в собі послання, і воно було передане за допомогою рухів. Вони змогли донести багато що з цього послання», — сказала пані Керр.

Її дочка погодилася з нею і сказала: «Це було чудово: костюми, декорації, і особливо мені сподобався екран заднього плану сцени».

Дизайнер одягу: «Це виявилося набагато кращим, ніж я собі уявляла»

На завершальному уявленні серед глядачів була дизайнер одягу пані Робертсон, що сказала, що уявлення виявилося набагато кращим, ніж вона собі уявляла: «Це просто феєрія! Багато друзів говорили мені, що уявлення дуже хороше, але воно виявилося набагато кращим, ніж я могла собі представити».

Пані Робертсон був уражена різноманітністю костюмів і танцювальних номерів: «Костюми! Так багато прекрасних костюмів. Та ще ведучі сказали, що щороку вони виступають в нових! Вражаюче. І мені сподобалися танці. Всі танці. Такі вигострені, такі красиві і витончені. Блискучі танцюристи. Я просто закохалася в уявлення, і наступного року подивлюся знову».

Танцювальна композиція «Вітаючи весну» і номер, що зобразив стародавню легенду про Мулань «Мулань приєднується до битви», — це ті два номери, які виділила пані Робертсон. «Мені сподобалася композиція про Мулань. Я дійсно отримала задоволення від цього номера, а також від танцю „Вітаючи весну“, де дівчата танцюють з красивими рожевими віялами. Вони були такі граціозні. Чарівно!» — сказала пані Робертсон.

Ще вона прокоментувала танець, що зображає переслідування Фалунь Дафа. «Я знала про переслідування Фалунь Дафа, але глибше відчула це, побачивши художньо виражене в танцях і піснях, що сприймається абсолютно інакше», — сказала вона.

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org

Діана Кордеманс. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...