ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вдячний глядач Shen Yun: «Без надії ми не вижили б в цьому світі»

Велика Епоха

Пан Ньюман, співвласник і президент відомої компанії. (Jason Wang/The Epoch Times)
Пан Ньюман, співвласник і президент відомої компанії. (Jason Wang/The Epoch Times)

19 квітня, в неділю, в театрі RAI м. Амстердама (Нідерланди), пройшов завершальний концерт європейських гастролей кампанії Shen Yun Performing Arts. Аудиторія нагородила виконавців теплими аплодисментами, які були особливо тривалими перед останньою завісою. Виконавці представлення Shen Yun Performing Arts готуються покинути Європу і повернутися додому.

Танцівник пан Ван дер Верф купив квиток на завершальне шоу, не знаючи, що від нього чекати. Він розповів, що був танцюристом класичного і американського танцю, також він є власником балетної школи, яка знаходиться недалеко від Роттердама. Він сказав: «Уявлення таке чарівне і барвисте! Я говорю від душі — воно мені дуже сподобалося!»

Він розповів, що вчився в російських школах танцю Києва, Москви і Санкт-Петербурга. Щодо танцюристів Shen Yun він сказав: «Мені дуже сподобалася дисциплінованість танцюристів цього уявлення. Я думаю, що дисципліна уразила мене більше всього, я люблю дисципліну. Це особливо важливо, коли танцюєш в групі. Танцюристи Shen Yun є саме такою групою. Те, що вони хочуть виразити, пов'язане з душею. Їх руки, їх очі, їх руки і знову руки і їх душа. Мені сподобалося це. Мені дуже сподобалося це. Це — класичний танець, він відрізняється від народного. Виконавці продемонстрували високу майстерність».

Його уразило все виконання в цілому: «Все було таким несподіваним для мене, наприклад, довгі рукави в танці „Пливучи рукави“ були просто незвичайними. Шоу було чарівним. Танцюристи-чоловіки були повні енергії і сили».

Власник бізнесу: «Це було набагато краще того, що я чекав»

Пан Ньюман, що є співвласником і президентом відомої компанії, прийшов подивитися уявлення з своєю дружиною-китаянкою. Він сказав: «Це було набагато краще того, що я чекав. Це шоу оригінальне і незвичайне! На мене справило велике враження все, що я побачив. Це був калейдоскоп кольору і форми, від цього уявлення виходила велика енергія. Мені щиро подобається колір. Їх костюмери просто приголомшливі. Мені сподобалися зображення на екрані заднього фону, хореографія була також винятковою. Я від душі насолоджувався всім цим. Це чудове шоу, воно також є дуже духовним. Це уявлення містить велику глибину. Воно набагато глибше за тих, що ми бачимо на Заході».

Пан Ньюман дуже добре зрозумів, чому це уявлення заборонене в Китаї: «Символіка про те, що піднесло. Я запитав себе, наскільки позитивно ця символіка, так само як і ідея про життя після смерті, сприйметься комуністичною системою?»

Він дуже добре знає, що комуністичний режим Китаю не підтримує ідею життя після смерті. Пан Ньюман також прокоментував: «Протистояння духовності є природою комуністичного режиму».

Пан Ньюман сказав, що його дружина бачила раніше уявлення, і цього року вони прийшли подивитися його разом. Вони безумовно не бажають пропустити це шоу наступного року: «Наступного року ми візьмемо з собою нашу дочку, вона буде дуже схвильована у зв'язку з цим».

Менеджер спортивного клубу: «Це шоу таке незвичайне!»

Пан Круїфж, менеджер спортивного клубу в Алмере. (Detlef Kossakowski/The Epoch Times)
Пан Круїфж, менеджер спортивного клубу в Алмере. (Detlef Kossakowski/The Epoch Times)

Пан Круїфж, менеджер спортивного клубу в Алмере, місті, розташованому недалеко від Амстердама, був одним з глядачів.

На нього справив велике враження колір, особливо витончені і барвисті костюми, які, як він виразився, були «неповторними і дуже привабливими для очей»: «Моя свідомість у великій мірі наповнена духовністю, але повинен признатися, що останнім часом у мене виникли сумніви. Це уявлення було так несхоже на всі інші. Я згоден з посланням надії, яке несуть з сцени виконавці. Без надії ми не вижили б в цьому світі. Виконавці виглядають дуже щирими на сцені. Насправді це дуже щира група людей!»

Олександр Хамрле. Велика Епоха