• П'ять причин, чому потрібно радіти життю

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 травня 2014 року

Часом життя здається нам сірим і сумним. Але бувають і позитивні, радісні події. Що ж змушує нас радіти? Про це ви можете дізнатися у відповідях 5 осіб, опитаних «Великою Епохою».

Ольга, менеджер:

Радість у житті... — так те, що ми живі, дихаємо, бачимо, ходимо, — це вже дає великий привід для радості. Радість відчуваю від чогось найменшого — сонечко вранці, пташка на дереві, білочка в парку, посмішка перехожого, дзвінок рідної людини, діти та їхня безпосередність, добре слово, іноді навіть зауваження теж може порадувати.

Відчуваєш радість, коли досягаєш поставленої мети, коли є результат виконаної роботи.

Любов, щирість, відсутність фальші (а це частенько зустрічається сьогодні), віра людей.

Радість — це здорові і радісні рідні.

І, мабуть, радість — це певний стан душі, вибір людини! Адже є люди, яким простіше ходити, нити, скаржитися, страждати, а приводів для радості у них ціла купа! У мене є такі знайомі. У них є все — квартири, машини, робота — здавалося б, що хвилюватися не треба, основа є для того, щоб жити і радіти — але ні, вони частіше скаржаться.

Вікторія, студент

Зараз я дуже хворію, тому на думці тільки одне: що радість в житті приносить здоров'я.

А ще радію в житті, коли досягаю поставленої мети, коли поруч радіють близькі мені люди, коли просто на вулиці гарна погода, і в мене вільний день для прогулянки. Прогулянки бувають настільки рідкісними, через брак часу, що я, правда, цьому дуже радію.

Катерина, кондитер

Радію гарній погоді, особливо сонячній, не важливо: зима чи літо. Радію своїй сім'ї, коли все йде, як задумано.

Радію здоров'ю і гарному самопочуттю, радію порядку вдома і на вулиці, особливо коли весна і прибирають вулиці від зимового бруду, що накопичився.

Радію перемогам сім'ї і своїм перемогам або досягненням, радію друзям, несподіваним приємним зустрічам.

Наразі пораділа би приємним політичним новинам, але, на жаль, вони не хочуть мене радувати.

Тетяна, працівник сирного цеху

Для того щоб кожен день радіти життю, причин достатньо.

Я вже починаю радіти життю з усвідомлення власного існування. Я прокидаюся вранці, пізнаю світ, думаю, мрію, посміхаюся, долаю незгоди, і зустрічаються радості. Адже це чудово бути частиною світу, мати можливість змінювати, створювати, дарувати і отримувати!

Дихати на повні груди, відчувати подих вітру, ходити босоніж по траві, занурюватися в солодкий сон, сидіти без думок, дивлячись на вогонь, загадувати бажання на летючу зірку, занурюватися в холодну воду. Відчувати і жити!

Я вже знайшла свою любов і близькість. Любов — це щастя, радість, сенс життя. Справжня любов не знає перешкод, не вимагає доказів. Вона наділяє життя особливим змістом і дозволяє людині злітати до небес.

Улюблене моє хобі — вишивати бісером. Хоббі допомагає просто змінити обстановку і відволіктися від негативних думок.

Любов, менеджер:

Мене радує кожна мить. Я дякую за кожен вдих, бо він і є життя. Дихати з наповненими грудьми, посміхаючись всім перешкодам і радощам, які приносить доля.

Кожен із нас будує своє життя, кожен будує свою долю і для кожного щастя — це щось своє. Відчувати себе щасливим — це дар кожного.

Чарівне лише тільки те, що приходить несподівано. Головне у людини — це свобода волі, свобода вибору. Ми не знаємо добре чи погано те, що з нами відбувається, але кожен може бачити у всьому щастя, радість.

Потрібно посміхатися всупереч усьому, адже ми живемо. І любов у житті, і щастя витають у повітрі, яким ми дихаємо.

Я люблю вітер, воду, запах повітря, сонце.

Мені приносить радість, коли я відчуваю дотик, холод, тепло...

Коли б'ється серце, коли мурашки по шкірі.

Почуття — коли любиш і живеш — це щастя. Це сполучні нитки нас із цим світом, нашої душі з тілом.

Головне в житті — це гармонія, із самим собою, зі світом. Гармонія у всьому, бо гармонійна людина світла і сяйво її очей дивовижне.

Мені приносить радість тепло, дихання, серцебиття, дотик коханої людини, обійми близьких людей, їхня щира радість, посмішка.

А що вам приносить радість у житті?


Читайте також:

Як стати щасливим і здоровим?

Всесвітнє опитування Q&A: що таке щастя

Що таке щастя?

Сімейне щастя: як його досягти

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...