ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

9 причин пити воду з лимоном вранці

Велика Епоха
Лимонна вода. (New Africa/Shutterstock)

Чи знаєте ви, що в лимонах більше калію, ніж у яблуках чи винограді? Цей цікавий факт — лише одна з багатьох причин, через які вживання лимонної води щоранку може вплинути на ваше здоров'я.

Починати свій день із лимонної води — чудовий спосіб підняти життєвий тонус, збільшити енергію та очистити організм. Перше, що ви приймаєте в свій організм щодня, може вплинути на вашу продуктивність і настрій.

Саме тому рекомендується розпочинати день із теплої лимонної води. Ви можете використовувати від половини до цілого лимона щоранку.

1. Зміцнює імунну систему

Оскільки лимонний сік наповнений вітаміном С, він є природним та потужним джерелом імунного здоров'я. Коли ви втомилися, відчуваєте стрес або перевтому, рівень вітаміну С знижується насамперед.

2. Підтримує травлення

Крім підтримки здорового травлення, лимонний сік допомагає позбавити кишечник від токсинів. Лимони сповнені вітамінів та мінералів, які допомагають полегшити такі проблеми, як печія та здуття живота.

3. Очищає організм

Лимонний сік багатий на потужні вітаміни і мінерали, які вимивають шкідливі токсини з організму.

4. Знижує запалення

Багато хвороб виникають через запалення, а часте вживання лимонного соку допомагає знизити кислотність в організмі і зменшити запалення.

5. Допомагає знизити вагу

Лимонний сік містить багато пектинових волокон, які допомагають боротися із почуттям голоду.

6. Очищує шкіру

Оскільки лимонний сік містить велику кількість антиоксидантів, вітамін С допомагає зменшити кількість плям та зморшок. Загальна детоксикаційна природа лимонів також сприяє очищенню шкіри.

7. Допомагає боротися з інфекціями

Склянка теплої води — ідеальний засіб для боротьби з інфекціями. Вона не тільки зміцнює імунну систему, але й допомагає запобігти таким захворюванням, як біль у горлі, спричинений вірусними інфекціями.

8. Дає заряд бадьорості

Оскільки лимонний сік покращує травлення, він забезпечує організм енергетичним зарядом, коли потрапляє до травного тракту.

9. Відмінне джерело калію

Калій важливий для здоров'я мозку, нервів та серця, а у лимонному соку його дуже багато.

Додайте лимонну воду у свій розпорядок дня, щоб почати день з детоксикуючого та освіжаючого теплого напою. Ви не пошкодуєте, якщо додасте цей потужний протизапальний напій у своє життя. Повірте нам.

Дослідницька група GMI займається вивченням найважливіших проблем здоров'я та довкілля на сьогодні. Особливу увагу буде приділено здоров'ю довкілля. У ході наших цілеспрямованих та глибоких досліджень ми вивчимо безліч способів, за допомогою яких сучасний стан людського організму безпосередньо відображає справжній стан довкілля. Підпишіться на їхній інформаційний бюлетень на www.GreenmedInfo.health