• Скільки коштує в Україні якісне повітря?

  • П'ятниця, 11 липня 2008 року
«Щороку від забрудненого повітря в приміщенні вмирає 1,6 мільйона чоловік, тобто одна людина кожні 20 секунд», - повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).На думку фахівців, кожен см3 вдихуваного нами повітря містить близько 10 000 різних небезпечних для здоров'я частинок: від «звичного» пилу до бактерій, вірусів, частинок шкіри домашніх тварин і навіть відшарованих відходів життєдіяльності кліщів. Додайте в цей список леткі шкідливі сполуки, промислову хімію та отруйні речовини деяких будівельних, обробних матеріалів: фенол, формальдегід, азбестовий пил. 

Людина споживає близько 1,2 кг їжі, 2-х літрів води і... 20 кг повітря на добу. Наскільки забруднення повітря впливає на Ваше здоров'я, Ви можете визначити за допомогою простого тесту.

Чи можна очистити повітря, яким Ви дихаєте?

Гарне кліматичне встаткування вирішує проблему очищення повітря від шкідливих домішок, а також зволожує та іонізує його. «Якщо Ви проводите частину дня в приміщенні з кондиціонером, то іонізатор і зволожувач повітря - Ваш прожитковий мінімум», - уважає Володимир Каплуненко, генеральний директор ТНД-Київ.

Така кліматична установка безшумна й економічна в споживанні електроенергії, не потребує зміни фільтру (досить просто промити його і просушити). Вбудована ультрафіолетова лампа нейтралізує шкідливі мікроби й бактерії, підвищує якість повітря. У дитячій можна розмістити очисник повітря з підсвіченням - Ваше маля не боятиметься темноти.

Сфера застосування очисників повітря вельми широка:

Безшумний автомобільний іонізатор-очисник повітря вбирає тютюновий дим і вихлопні гази, забезпечує чистим, свіжим повітрям, іони зменшують напруження, підвищують концентрацію уваги. Автомобільний іонізатор-очисник повітря працює від прикурювача.

Очисник повітря для холодильника знищує понад 96% мікробів (включаючи кишкову паличку), запобігає виникненню неприємних запахів, стерилізує холодильну камеру, знижуючи вірогідність псування продуктів. Існують моделі, які руйнують пестициди й гербіциди на фруктах, овочах.

Іонна сушка-дезодоратор для взуття видаляє неприємні запахи і вологу, запобігає появі грибка й бактерій.

Іонний очисник повітря для вбиралень і шаф видаляє сторонні запахи, які ввібрав у себе одяг, освіжає її без застосування ароматизаторів, запобігаючи передчасному зносу. Підходить для ванної кімнати або невеликого приміщення.

Існують моделі іонних очисників повітря направлені на усунення тютюнового диму з кімнати, кабінету або офісу, таким чином, зменшується вірогідність захворювань, що викликаються тютюновим димом.

Ми найшли навіть іонізуючий гребінець, який відновлює волосся, зменшує їх пошкодження, що викликається статичною електрикою. Додає волоссю й шкірі голови гладкість і здоровий вигляд.

Скільки коштує якісне повітря?

Вартість домашнього очисника повітря варіюється від 170 до 2 000 грн., залежно від площі квартири, виду очисника і якості повітря, яке Ви хочете вдихати.

За ціну 1 дня в середненькому кримському санаторії Ви можете придбати іонний очисник повітря, який гарантовано усуне віруси, тютюновий дим, бактерії, чадний, вихлопний та інші гази, випари, тетрахлорид, бензол, грибки, зважені та тверді частки, пилок, екскременти комах, цвіль і спори цвілевих грибів, лупу тварин - це лише невелика частина всього списку.

На що звернути увагу, купуючи очисник повітря?

1. Перш за все, на його безпеку: зверніть увагу на маркіровку заводу-виробника й сертифікат товару.

2. Далі йде функціонал: Ви купуєте тільки зволожувач або тільки іонізатор, іонізатори-очисники повітря або всі ці три функції разом із добавкою у вигляді ультрафіолетової лампи.

3. Кваліфікований продавець запитає Вас про площу приміщення, для якого вибирається очисник повітря, оскільки це істотно впливає на ціну.

4. Обсяг споживаної електроенергії.

5. Дизайн і габарити очисника повітря.

6. Гарантійний термін обслуговування.

7. Терміни й географію доставки.

В Україні очисники повітря можна купити практично у всіх великих супермаркетах побутової техніки, на ринках, в Інтернет-магазинах, великих аптеках, спеціалізованих магазинах товарів для здоров'я. Найбільш широкий асортимент очисників повітря в Україні ми знайшли тут:

ТОВ «ТНД-Київ»

Тел.: (044) 587-63-99

Години роботи: пн - пт, 9.00 - 18.00

Доставка по Україні (зазвичай забирає не більше доби)

Увесь асортимент із докладним описом і онлайн замовлення:

www.jin.com.ua

Вікторія Веснова. Велика Епоха, Україна

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...