• Степ-аеробіка: готуємо фігуру до літа!

  • Четвер, 29 травня 2008 року

Степ-аеробіка, як і багато інших видів гімнастики, з'явилася завдяки хворобі свого творця - американки Джин Міллер. Після серйозної травми коліна вона, для зміцнення м'язів і якнайшвидшого одужання, пристосувала для тренувань... сходинки веранди свого будинку.

Ритмічні підйоми і спуски сходинками дали такий чудовий результат, що Джин, видужавши, негайно взялася до створення на основі свого домашнього реабілітаційного комплексу нового вигляду аеробіки, який отримав назву "степ-аеробіка".

Можна, звичайно, зайнятися степ-аеробікою на східцях власного під'їзду, але є ризик наштовхнутися на нерозуміння сусідів. Тому краще займатися у спортзалі під керівництвом тренера. Він оцінить ваш фізичний стан, дасть рекомендації до занять і пояснить, чому під час заняття бажано пити воду. А також познайомить із, власне, степ-платформою, яка замінює східці. Платформа має ширину близько 40 сантиметрів і довжину близько метра. Для забезпечення стійкості степ-платформу покривають ребристою гумою. Для новачків висота степа не повинна перевищувати 15-20 сантиметрів. Надалі, після декількох місяців занять, тренер може запропонувати вам збільшити висоту платформи.

Зазвичай заняття степ-аеробікою поєднуються із традиційними вправами на м'язи пресу, спини і рук. Заняття на степі чудово розігрівають м'язи всього тіла, готуючи їх до подальшого навантаження. А танцювальні рухи розвивають гнучкість і пластику. Для посилення ефекту можна взяти у руки невеликі гантелі - вони дадуть необхідне навантаження м'язам рук і грудей і «виженуть» більше поту.

Світлана Созінова. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...