• Все про солярій, частина 2: Як вибрати безпечний солярій і скільки це коштує?

  • Середа, 2 лютого 2011 року

Чи варто йти в той чи інший солярій, можна зрозуміти телефоном. Головне знати, що запитати.

Як вибрати солярій?

Знаючи, що дає солярій, ми вдалися в питання: чим вимірюється його якісність, який критерій вибору солярію? За відповідями звернулися до фахівця із соляріїв — компанії-лідера з обсягів продажу на ринку соляріїв в Україні. Кучеренко Дмитро Олександрович, комерційний директор компанії CIT: «Ключовим моментом у виборі солярію є, перш за все, його безпека, яка залежить від виробника. Наприклад, безпечними вважаються солярії європейської збірки: Голландія, Німеччина. Важливо, щоб на лампах не було тріщин. Щоб виключити можливість знепритомніти, поцікавтеся, чи є в наявності душник». «Дізнавшись тип солярію (вертикальний, горизонтальний) і його потужність, уточніть кількість ламп — від 40 вважається нормальним».

Складно переоцінити роль персоналу в солярії, чи можна телефоном зрозуміти, наскільки кваліфікований персонал? «Запитаєте, який у ламп коефіцієнт Бета (зазвичай варіюється від 2,5 до 3,5)», — радить Дмитро Олександрович, — «Якщо Ви почуєте відповідь, то 80% гарантії, що персонал дійсно знається на соляріях і зможе підібрати відповідний для Вас варіант перебування в солярії».

Скільки коштує зараз засмага?

Вартість хвилини перебування в солярії у Києві варіюється від 3,5 до 8 грн за хвилину. В інших містах вартість дещо нижча — від 2,25 до 7 грн за хвилину. Мінімальним сеансом, як правило, вважається 3 хвилини. Понизити вартість сеансу можна за рахунок купівлі 1-, 3-, 6-, 12-місячного абонемента, ще один варіант — абонемент корпоративний.

Що потрібно і чого не можна робити перед походом у солярій?

Потрібно: прийняти душ — засмагати слід з чистою шкірою.
Не можна: користуватися скрабами, екфоліантами, робити епіляцію.

Який догляд необхідний шкірі після відвідання солярію?

Єгор Васильович Колодченко, кандидат медичних наук, директор центру «Когерент»: «Ультрафіолет дуже сушить шкіру, тому основне — це зволоження: удома і/або в салоні. Засоби для інтенсивного зволоження необхідно дати шкірі відразу після відвідання солярію, а до косметолога можна через 1-2 дні. Також ультрафіолет руйнує колагенові волокна, тому рекомендується застосувати колагеновідновні засоби, доступні для застосування в домашніх умовах, і спеціальні процедури для відновлення колагену в центрах краси або салонах».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...