• Солончак Уюні та інші яскраві пейзажі Болівії від Ентоні Харрісона

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 18 квітня 2016 року

Блакитні озера та лагуни, фламінго на тлі туманних гір, скелясті пейзажі — ці та інші барвисті фото Болівії привіз із далекої південноамериканської країни відомий фотограф Ентоні Харрісон.

Ентоні Харрісон (Antony Harrison) подорожує світом вже понад 14 років. Нещодавно Ентоні здійснив поїздку до Болівії — країни дивовижної природи та красивих пейзажів. За 3 місяці фотограф об'їздив майже всю країну від міста Коройко до острова Сонця.

Ентоні Харрісон побував на висохлому солоному озері Уюні та на легендарному озері Тітікака, зробив фото просторів Болівії і природних пам'яток.

Ось що говорить про поїздку сам фотограф:

«Слова і фотографії не до кінця віддають належне величі Болівії. Ніколи на землі я не зустрічався з культурою і людьми настільки ж унікальними, як у цій країні. Наприкінці поїздки, на „Дорозі смерті“, одній з найнебезпечніших доріг у світі, я думав, що це може бути моя остання поїздка. У кінці дороги я відвідав чарівне гірське містечко Коройко з іще більш захопливими видами та дуже дружнім місцевим населенням. Мені не хотілося їхати звідти».

«Усі фотографії можуть розповісти дивну історію моєї подорожі через красиву Болівію. Зрозуміло, я повернуся до Болівії за першої можливості і закликаю всіх шукачів пригод зробити те ж саме», — каже Ентоні Харрісон.

Фотографії публікуються «Великій Епохою» з дозволу автора.

Дивіться також: дика природа океану від Метті Сміта і 15 кращих фотографій-переможців конкурсу «Вікі любить пам'ятки».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...