• Китайська техніка вирізання на листі зворушила інтернет

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 березня 2016 року

Використовуючи тільки листя дерев і дрібну моторику рук, ця китайська жінка створює приголомшливо складні візерунки, які зворушили інтернет, пише TheEpochTimes.com.

Все почалося п'ятнадцять років тому, коли Ду Ваньлі піклувалася про свою матір, яка перенесла інсульт. Щоб скоротати час, який вона проводила біля ліжка матері, Ду згадала про традиційну китайську техніку вирізання з паперу, яка їй дуже подобалася в дитинстві.

Ду народилася у 1955 році в східно-китайській провінції Шаньдун. У ті часи вона використовувала висохле листя дерев замість паперу.

У своєму інтерв'ю державній газеті «Женьмінь жибао» Ду сказала, що необхідність залишатися вдома і піклуватися про свою матір виявилася для неї «золотим часом творіння». З 2001 року художниця створила вже понад 200 робіт і, будучи першою в роботах такого незвичайного стилю, вона отримала кілька нагород у сфері мистецтва.

«Мої улюблені речі — це речі, даровані природою. Листя буває всіх видів і форм, а прожилки повні життя, подібно до крові у венах. Я зачарована усіма цими формами, лініями та відтінками, а також тим, як листя змінює колір, коли волога поступово розсіюється», — повідомляє видання.

Дізнайтеся більше про традиційну культуру Китаю.

Також подивіться роботи іншого майстра, що вирізає на листі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...