• Які підібрати джинси?

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Неділя, 8 вересня 2013 року

У кого немає в гардеробі хоча б одних джинсів? Джинси були, є і залишаються улюбленим одягом мільйонів сучасних людей. А дизайнери на модних показах і далі дивують моделями з деніму. Якщо правильно вибрати джинси, то вони легко впишуться в будь-яку ситуацію і прикрасять свого господаря.

1 Joerg Koch.jpg
Фото: Joerg Koch/Getty Images

Минуло вже 160 років відтоді, як Леві Страус з Каліфорнії винайшов робочий одяг, який ми зараз називаємо джинсами. За цей час вони встигли багато разів поміняти свій зовнішній вигляд. І хоча її величність мода диктує свої правила — джинси, як і будь-який інший одяг, повинен підкреслювати принади власника і одночасно приховувати недоліки його фігури.

Популярна модель з усадкою по фігурі, запропонована фірмою Levi's. Джинси під час купівлі повинні мати запас 4 см по талії і стегнах і 8 см по довжині. Після декількох прань брюки всідаються і щільно облягають фігуру власника, практично стаючи «другою шкірою». Зменшення об’єму штанів і облягання по фігурі досягається також за допомогою текстильного нововведення — джинсової тканини, в якій використано волокно lycra — це синтетична тканина з латексною ниткою. З такими добавками тканина легко розтягується і набуває здатності відновлювати форму.

Джинси «в обтяжку» підійдуть власницям хлоп'ячої фігури, тобто з вузькими стегнами. Можна вибирати світлі і темні тони з потертостями, мальовничими розрізами та іншими модними доповненнями. Також можна дозволити собі джинси із заниженою талією. Стильний ремінь буде візуально розширювати фігуру. Щоб додати об'єму, можна вибрати джинси з накладними кишенями.

На жінках з широкими стегнами вигідно будуть виглядати джинси з щільної тканини темних кольорів. Такі брюки повинні бути без накладних кишень ззаду або з плоскими кишенями. Штанини мають бути прямими, злегка розкльошені або прямі з широкими брючинами. Не варто вибирати моделі, що звужуються донизу. Талія у джинсів повинна бути рівно на місці або трохи завищеною. Відмовтеся від світлих кольорів, укорочених, а також джинсів-стрейч, і брюк зі всілякими декоративними елементами. Віддайте перевагу строгій класиці.

2 Carlos Alvarez.jpg
Фото: Carlos Alvarez/Getty Images

Жінкам невисокого зросту підійдуть прямі класичні моделі завдовжки до щиколотки. Щоб візуально додати у зрості, вибирайте вузькі джинси-сигаретки, завдовжки нижче середини каблука. Джинси світлих тонів, а також завужені не підійдуть. Якщо ви будете надягати під джинси взуття на високих підборах, то під час покупки враховуйте довжину брюк, беріть з запасом.

Якщо ви високого зросту — вибирайте джинси світлого або насичено синього кольору, щоб повністю закривали каблук. Вам підійдуть і вузькі, і укорочені, і розкльошені, і прямі.

Можна носити бриджі: літній варіант джинсів. Вони візуально вкорочують фігуру.

При малопомітній талії варто звернути увагу на моделі з високою талією і прямими брючинами. Ще підійдуть широкі штани — вони приховають недоліки фігури. Також будуть добре сидіти джинси чоловічого типу. Звужених моделей краще уникати.

2013-07-29_160737.jpg
Фото: Lionel Bonaventure/Getty Images

Світ дійсно убрався в колір джинсів: індиго. Індиго — це колір, середній між темно-синім і фіолетовим. Класичний колір джинсів варіюється від темних до світло-блакитних тонів. Сучасні моделі бувають і червоного і жовтого кольорів, але це своєрідна данина сезонній моді.

Декоративне оздоблення штанів з деніму дає широке поле для експериментів. На хрестоматійних моделях Levi's кромка з червоною ниткою додає шарму, а на більш пізніх брюках Lee все це обрізане на догоду новому крою. Вишивка, стрази, бахрома, блискавки і ґудзики — все це успішно впроваджувалося дизайнерами, щоб урізноманітнити строгу класичну модель. Зараз популярні джинси з різноманітними розрізами і потертостями.

6 Rob Kim.jpg
Фото: Rob Kim/Getty Images

Ціна на джинси залежить від матеріалу виробника і якості виробництва. Відомі бренди намагаються захистити свою продукцію від підробок. На сучасному ринку виробів з деніму існує ціла категорія джинсів, за які їх виробники просять не 50—100 доларів, а в десять разів більше. Але ці джинси коштують так лише тому, що дуже дорогі у виробництві. Такі речі довше носяться і виглядають бездоганно.

Як вдало вибрати джинси? Це, перш за все, наполегливий пошук. Примірки різних моделей і кольорів допоможуть вам визначитися з найбільш виграшним для вас варіантом. А зі старих і обридлих штанів, маючи творчу фантазію, завжди можна спорудити щось екстраординарне. Адже джинси ніколи не виходять з моди!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...