Вівторок, Бер 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Тато зняв стрибок 4-річного сина з другого поверху будинку. А чому б і ні, коли випало стільки снігу (ФОТО)

П'ятниця, 12 лютого 2021 року

Засніжений будиночок в горах

Сім'я фотографа Домініка Орта зі швейцарського міста Цюриха вирушила на відпочинок в гори, де розташований їхній невеликий сімейний будиночок — шале. Це засніжене місце знаходиться в районі гірськолижного курорту Флімс, колись там жили бабуся і дідусь Домініка, пише видання Daily Мail.

У сім'ї фотографа підростають троє дітей: шестирічна Нора, чотирирічний Аарон і однорічний Трістан. На цей раз в горах випало багато снігу, і у старших дітей виникла зухвала ідея. Вони сильно просили батьків дозволити їм стрибнути в замет з вікна другого поверху, але мама погодилася лише на стрибки з першого.

«Ми дуже здивувалися, коли побачили так багато снігу. Не пам'ятаю, щоб у Флімс були такі замети», — сказав Домінік.

Зимові забави дітей

Батько сімейства вважав стрибки в сніг з другого поверху безпечними, адже висота заметів досягала чотирьох метрів. Тому вся компанія дочекалася моменту, коли мама відправилася за продуктами разом з Тристаном, і реалізувала свій зухвалий план.

«Сніг був настільки м'яким, що я дозволив дітям пострибати з вікна вітальні. Я добре знаю територію навколо нашого будинку, тому не бачу в цьому нічого небезпечного», — говорив чоловік.

Першою стрибнула Нора і відразу ж зникла в снігу. За нею пішов Аарон. Завдання тата полягало в тому, щоб знімати дітей на камеру і відкопувати їх зі снігу.

У Аарона стрибки виходили в «більш крутому стилі», тому Домінік зобразив на відео його політ в сніг за допомогою режиму сповільненої зйомки.

На цьому справа не закінчилася, оскільки діти зажадали, щоб тато теж пішов за їхнім прикладом.

«На завершення нашої забави Аарон і Нора захотіли, щоб я теж стрибнув у замет. Я трохи вагався, стоячи у вікні, тому дуже здивувався, що вони не злякалися висоти», — розповідав Домінік.

Відео зі стрибком Аарона стало вірусним, набравши 866 тис. вподобайок.

Фотограф зазначив, що шале стало їх притулком під час самоізоляції, оживив приємні спогади про його дитинство.

Comments   

загрузка...